تماس با مدیر
جمعه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۷


تصاویر دیدنی از جدیدترین کنسرت رضا صادقی

تصاویر دیدنی از جدیدترین کنسرت رضا صادقی

صادقی در ابتدای برنامه رو به سالن گفت :«خوشحالم بعد از اجراهايي در 4 و5 تير ماه بار ديگر در خدمتتان هستم و به رغم تمام مشكلاتي كه پيش مي آيد، وقتي يك اتفاق خوب مي افتد انجام آن را، كار خدا مي دانم . به هرحال مهم آن است كه خوش باشيم.»او به رسم همه كنسرت هايش ياد ناصر عبداللهي ، بابك بيات ، پرويزمشكاتيان ، خسروشكيبايي و ايرج قادري راگرامي داشت و از حاضران خواست تا 15 ثانيه آنها را به صورت ايستاده تشويق كنند.

قطعات پر خاطره یکی پس از دیگری نواخته شدند. «وايسا دنيا»، «تو با مني»، «سرت سلامت»، «ديگه مشكي نمي پوشم»، «ستاره بارون»، «عاشقتم» ، «ممنونم» و …

این بار صادقی او مثل اکثر اوقات با انرژی تمام و شور و هیجانی قابل توجه توانست لحظات خاطره انگیزی را برای حاضرین در سالن تداعی کند و خاطره روزهای خوش گذشته را باز هم زنده نماید. اين خواننده كه در طول اجراي برنامه اش ،ايستاده بود در بخشی از صحبت هایش رو به جمعیت گفت : در كنسرت ايستادم تا يك عده فكر نكنند مي توانند نگذارند اينجا پيش شما بيايم. این برنامه شاید یکی از عجیب ترین اجراهای من در طول همه این سالها بود. اجرایی که با اتفاقات و ماجراهای عجیب توام شد ولی باز هم خدایی که آن بالاست لبخندش را شامل حال من کرد تا بتوانم امروز اینجا باشم و بعد از هفت ماه با صدای نفس های شما انرژی بگیرم.

صادقی که بغض بزرگی در صدایش به وضوح مشخص بود تشکر ویژه ای را نیز از موسسه «آوای هنر» انجام داد که به قول خودش بیشترین سهم را در اتمام این ماجراها و اجرایی شدن این برنامه داشته. جمله هایی که مشخصا از اختلافات عجیب و پرحاشیه ای در پشت صحنه برنامه خبر می داد که بنا به درخواست خود صادقی فعلا قرار نیست در این مقوله به آنها بپردازیم، ولی خود صادقی قول داده که به زودی در گفتگویی صریح، پرده از تمام ناگفته هایش در همه این سالها بر خواهد داشت تا مواضع اش در قبال اتفاقات اخیر روشن و واضح شود.

صادقی در ادامه یکی از قطعاتش «به همين سادگي رفتي» را به ايرج قادري تقديم كرد و سپس به معرفی مهمانان حاضر در سالن پرداخت که در این بین معرفی جواد رضویان از سوی صادقی باعث شد جمعیت حاضر در سالن به شدت از حضور این بازیگر طنز استقبال کنند و صادقی هم پس از این معرفی قطعه «نرو» را بار دیگر خواند و به جواد رضویان تقدیم کرد.

از دیگر نکات جالب برنامه این بود که صادقی در اقدامی پر احساس برای اولین بار قطعه ای عاشقانه را با گیتار مسعود همایونی خواند و در انتها آنرا به همه زوج های جوان حاضر در سالن و به صورت خاص به همسرش (که در ردیف اول سالن نشسته بود) تقدیم کرد.

انتهای برنامه هم با اجرای پر انرژی تک نوازی درامز بهنام ابطحی و اجرای دوباره قطعه پر طرفدار «وایسا دنیا» بود تا جمعیت با انرژی ای دو چندان و با خاطره ای خوب سالن را ترک نمایند.

 

 

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017