تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷


تصاویر ده ستاره زن گران سینمای هند

تصاویر ده ستاره زن گران سینمای هند

فهرست ده بازیگر زنی که در سینمای هند بیشترین دستمزد را می گیرند؛مشخص شد.درصدر این فهرست پریانکا چوپرا قرار دارد. بازیگری که امسال به جرگه آوازه خوان ها هم پیوسته و دو تک آهنگ با دو خواننده مطرح دنیا،ویلیام و پیت بال ارائه کرده است.ظرف ده سال گذشته پریانکا چوپرا به یک ستاره در سینما ی هند تبدیل شده است.وی یکی از صداپیشگان انیمیشن دیسنی«هواپیماها» هم هست که در آن ترانه ایی هم خوانده است.

به گزارش کافه سینما،فهرست بازیگران زن گرانقیمت سینمای هند به شرح زیر است:

1-پریانکا چوپرا: او برای نقش آفرینی در بازسازی«زنجیر» نه کرور روپیه دستمزد گرفت و لقب گران ترین بازیگر زن را به خود اختصاص داد.

2- کارینا کاپور
نوه راج کاپوراست و همسر سیف علی خان.او برای نقش آفرینی در «قهرمان» ساخته مدهور بندرکار،هشت کرور روپیه دستمزد گرفت و برای حضور درهر آگهی تجاری پنج کرور روپیه دستمزد می گیرد.

3-دیپیکا پاودکن
رویای این بازیگر با موفقیت اقتصادی فیلم هایش«مسابقه 2»،«کوکتل» و «این جوانی دیوانگی است » به حقیقت پیوست. او برای هر فیلم سه کرور روپیه دستمزد می گیرد اما با موفقیت بی نظیر«این جوانی دیوانگی است» احتمالا او دستمزدش را بالا خواهد برد.به زودی از او فیلم «قطار سریع السیر چینای» به نمایش درخواهد آمد که در کنار شاهرخ خان نقش آفرینی کرده است.

4-کاترینا کیف
دستمزد این بازیگر دور رگه هندی –بریتانیایی برای نقش آفرینی در هر فیلم بطور میانکین سه- چهار کرور روپیه است. سال گذشته «تازمانی که زنده ام» ساخته یاش چوپرا و با نقش آفرینی کاترینا صد کرور روپیه فروخت. در ماه های آینده دو فیلم پر هزینه با نقش آفرینی او به نمایش عمومی درخواهد آمد:«انفجار3» و «بنگ بنگ».

5-بیپاشا باسو:
این بازیگر اهل جنوب هند پس از موفقیت «راز 3» برای هر فیلم بطور میانگین دو تا سه کرور روپیه دستمزد خواسته است.

6-ویدیا بالان:
او با «فیلم کثیف» به جرگه ستارگان سینما پیوست و با «یک داستان» موقعیت خود را بیش از پیش تثبیت کرد.دستمزد این بازیگر برای هر فیلم 2.5 کرور روپیه است.

7-سونام کاپور:
دختر بزرگ آنیل کاپور است.همان مجری مسابقه چه کسی می خواهد میلیونر باشد در فیلم اسکارپسند«میلیونر زاغه نشین»ساخته دنی بویل.فیلم های نخست سونام کاپور شکست تجاری خوردند .اما امسال او با «رانجهانا» توانست طعم موفقیت را بچشد.سونام کاپور برای نقش آفرینی در هر فیلم1.5 تا 2 کرور روپیه دستمزد می گیرد.

8-آنوشکا شرما:
سال گذشته او جوایز متعددی را برای نقش آفرینی در آخرین فیلم یاش چوپرای فقید«تازمانی که زنده ام» به خود اختصاص داد که سزاوارش بود. دستمزد آنوشکا شرما که با کمک کمپانی یاش راج فیلمز به سینمای هند معرفی شد برای هر فیلم1.5 تا 2 کرور است.

9-سوناکشی سینها:
دختر بازیگر روزهای دور سینمای هند شاتروگان سینها.هرچند سوناکشی در چهار فیلم صد کروری سینمای هند در سال گذشته نقش آفرینی کرد اما برای هر فیلم 1.5 کرور روپیه دستمزد می گیرد.می گویند او برای نقش آفرینی در«ضربه» دستمزد بیشتری خواست اما تهیه کننده نپذیرفت و خیلی زود جایش را به ژاکلین فرناندز داد.


وبگردی
Copyright 2007 - 2017