تماس با مدیر
یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷


تصاویری از صحنه های فیلم حضرت نوح با بازی راسل کرو

تصاویری از صحنه های فیلم حضرت نوح با بازی راسل کرو

فیلم حضرت نوح

تصاویری از صحنه های فیلم حضرت نوح با بازی راسل کرو

 

عکس جدید از فیلم «نوح» ساخته دارن آرنوفسکی منتشر شد. فیلم نوح که به بازگویی داستانی حماسی از انجیل می پردازد.

در این فیلم ری وینستون به عنوان فردی که نسبت به کاراکتر قهرمانی راسل کرو یعنی حضرت نوح کینه دارد، به ایفای نقش می پردازد. اما واتسون در نقش ایلا، زن جوانی که رابطه ی نزدیکی با پسر نوح به نام شِم دارد، بازی می کند. داگلاس بوث در نقش شم و لوگان لرمن در نقش پسر دیگر نوح، هام ظاهر شده اند.

همچنین جنیفر کانلی عهده دار نقش همسر نوح یعنی نعمه و آنتونی هاپکینز نقش متسیولاه را عهده دار هستند. کوین دوران هم در نقش غولی که به نوح و خانواده اش کمک می کند، ظاهر شده است. از جمله بازیگران دیگر می توان به داکوتا گویو، مارک مارگولیس و مدیسون داونپورت اشاره نمود.

دارن آرنوفسکی درباره ی اثر جدیدش گفته است: “فیلم نوح اقتباسی بسیار نزدیک از داستان کشتی نوح در انجیل است. در دنیایی پر از گناهان و اشتباهات انسان ها، به نوح ماموریتی الهی واگذار می شود تا کشتی ای را بسازد و از مخلوقات در برابر سیل مراقبت کند.”

نسبت به این فیلم امیدهایی زیادی وجود دارد. آرنوفسکی ایده ی ساخت این فیلم را از نوجوانی با خود داشته است و فرضیه و داستان حضرت نوح مطمئنا قرار است فیلم جالبی را به نمایش بگذارد. او در طی دوازده سال گذشته فیلم هایی همچون کشتی گیر، چشمه، مرثیه ای بر یک رویا، پی و قوی سیاه را در کارنامه ی کاری خود داشته است و حال می خواهد فیلم نوح را بر روی پرده ی سینماها ببرد. اثر قبلی آرنوفسکی قوی سیاه بود که در چند بخش نامزد اسکار شد و در مقابل تنها 12 میلیون دلار بودجه ی ساخت، به اندازه ی رقم پر سود 315 میلیون دلار در سراسر جهان به فروش رسید.

امتیاز دهید





وبگردی
Copyright 2007 - 2017