عضو کانال ما شوید و سرگرم بشوید

تصاویری از آدم کوتوله های واقعی و دیدنی

Like Like Love Haha Wow Sad Angry خانواده جانستون را اگر از بیرون به آنها نگاه کنید شاید به نظر خانواده‌ای عجیب بیایند اما برای این خانواده تنها تفاوتی که میان آنها و دیگر خانواده‌ ها وجود دارد این است که اعضای این خانواده کمی کوچکتر از دیگران هستند و از این رو خود را […]

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
خانواده جانستون را اگر از بیرون به آنها نگاه کنید شاید به نظر خانواده‌ای عجیب بیایند اما برای این خانواده تنها تفاوتی که میان آنها و دیگر خانواده‌ ها وجود دارد این است که اعضای این خانواده کمی کوچکتر از دیگران هستند و از این رو خود را هفت کوتوله حقیقی می‌نامند.

امبر و ترنت جانستون به همراه پنج فرزند خود بزرگترین خانواده کوچک جهان را تشکیل داده‌اند. این خانواده فرزندان خود را تشویق می‌کنند تا بر دشواری‌های زندگی در یک خانه بزرگ با استفاده از ابزارهای مختلف غلبه کنند.

این خانواده که همگی به اختلال آکندروپلازی(نوعی اختلال ژنتیکی که اصلی ترین عامل بیماری کوتولگی به شمار می‌رود) مبتلا هستند و به نوعی کوتولگی دچار هستند که بر روی اندام‌های بدن آنها نیز تاثیر گذاشته است. این زوج دو فرزند به دنیا آورده و سه فرزند دیگر را از سیبری،‌‌ کره جنوبی و چین به فرزندخواندگی پذیرفته‌اند.

هفت کوتوله داستان سفید برفی را به یاد دارید؟ این خانواده خود را هفت کوتوله حقیقی می‌نامد و با استقبال از وضعیت و قد و قامتی که دارند تلاش می‌کنند فرزندان خود را در جهانی که متناسب با قامت آنها ساخته نشده بار بیاورند.

این خانواده به جای اینکه ابعاد خانه خود را متناسب با وضعیت خود کوچکتر کنند،‌ فرزندان خود را تشویق می‌کنند تا بر دشواری‌های زندگی در یک خانه بزرگ با استفاده از ابزارهای مختلف غلبه کنند. برای مثال برای شستن صورت خود از یک چهارپایه بالا بروند و یا برای خاموش و روشن کردن چراغ‌ها از یک قطعه چوب استفاده کنند.
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

نظرات

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟


*

ویژه ها

قابل توجه شما

وبگردی پرداد

X بستن