فان پاتوق
پایگاه سرگرمی تفریحی علمی

خبرنامه روزانه فان پاتوق

خودمان از ایمیل های اسپم بیزاریم پس خیالتان راحت .

@

تصاویری از آدم کوتوله های واقعی و دیدنی

توسط : مدیر سه شنبه, ۱۹ام اردیبهشت ۱۳۹۱ ۲۳:۳۲:۵۶ 4,868


تصاویری از آدم کوتوله های واقعی و دیدنی

خانواده جانستون را اگر از بیرون به آنها نگاه کنید شاید به نظر خانواده‌ای عجیب بیایند اما برای این خانواده تنها تفاوتی که میان آنها و دیگر خانواده‌ ها وجود دارد این است که اعضای این خانواده کمی کوچکتر از دیگران هستند و از این رو خود را هفت کوتوله حقیقی می‌نامند.

امبر و ترنت جانستون به همراه پنج فرزند خود بزرگترین خانواده کوچک جهان را تشکیل داده‌اند. این خانواده فرزندان خود را تشویق می‌کنند تا بر دشواری‌های زندگی در یک خانه بزرگ با استفاده از ابزارهای مختلف غلبه کنند.

این خانواده که همگی به اختلال آکندروپلازی(نوعی اختلال ژنتیکی که اصلی ترین عامل بیماری کوتولگی به شمار می‌رود) مبتلا هستند و به نوعی کوتولگی دچار هستند که بر روی اندام‌های بدن آنها نیز تاثیر گذاشته است. این زوج دو فرزند به دنیا آورده و سه فرزند دیگر را از سیبری،‌‌ کره جنوبی و چین به فرزندخواندگی پذیرفته‌اند.

هفت کوتوله داستان سفید برفی را به یاد دارید؟ این خانواده خود را هفت کوتوله حقیقی می‌نامد و با استقبال از وضعیت و قد و قامتی که دارند تلاش می‌کنند فرزندان خود را در جهانی که متناسب با قامت آنها ساخته نشده بار بیاورند.

این خانواده به جای اینکه ابعاد خانه خود را متناسب با وضعیت خود کوچکتر کنند،‌ فرزندان خود را تشویق می‌کنند تا بر دشواری‌های زندگی در یک خانه بزرگ با استفاده از ابزارهای مختلف غلبه کنند. برای مثال برای شستن صورت خود از یک چهارپایه بالا بروند و یا برای خاموش و روشن کردن چراغ‌ها از یک قطعه چوب استفاده کنند.

تصاویری از آدم کوتوله های واقعی و دیدنی


برجسپ ها : شما اینجا هستید :
صفحه اصلي » سرگرمی » دیدنیها و شنیدنی ها » تصاویری از آدم کوتوله های واقعی و دیدنی

پاسخ دهید

*

X بستن تبليغات