تماس با مدیر
پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹


تصادف گروه شهرام ناظری پس از پایان کنسرت در تهران + عکس

تصادف گروه شهرام ناظری پس از پایان کنسرت در تهران + عکس

تصادف گروه شهرام ناظری

دراین حادثه ۳ نوازنده و عوامل گروه مجروح شدند.شهریار نظری نوازنده دف که در زمان حادثه راننده بود از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی شد. به گفته  مشاور رسانه ای کنسرت های شهرام و حافظ ناظری که خود از سرنشینان خودرو سانحه دیده بود ، دیگر سرنشینان پدرام فریوسفی نوازنده ویلون و بابک غسالی نوازنده عود بودند.
وی در مورد چگونگی رخ دادن این حادثه گفت : «ساعت ۳ و نیم بامداد بود ، پس از پایان کنسرت ، اعضای گروه سوار بر خودروها از قزوین به سمت تهران حرکت کردند ، در جاده قزوین-کرج ناگهان زاپاس یکی از خودروهای عبوری وسط جاده افتاد، این خودرو به سرعت دور شد، اما رها شدن زاپاس در اتوبان باعث شد تا کنترل خودرو از دست راننده خارج شود و در پی آن حادثه رخ داد و تصادف گروه شهرام ناظری  اتفاق افتاد.»

تصادف گروه شهرام ناظری پس از پایان کنسرت

عکس تصادف یک گروه موسیقی

نگارحسینی که خود نیز در این حادثه دچار جراحت شده است چنین ادامه داد : چهار عضو گروه مجروح و شهریار نظری دچار آسیب دیدگی از ناحیه دست شد که بعد از انتقال به بیمارستان تحت درمان پزشکی قرار گرفتند.
وی تاکید کرد در زمان تصادف ، شهرام و حافظ ناظری سوار برخودروهای دیگر گروه بودند که خوشبختانه دچارجراحت نشده‌اند و در کمک و انتقال مجروحان به بیمارستان کمک بسزایی داشتند.
گفتنی است، حسینی در این گفت و گو با رد کامل اسلحه کشی در کنسرت کرمانشاه این گروه گفت : «به هیچ عنوان چنین حادثه رخ نداد و شایعه است ، اجرای مراسم در کرمانشاه در آرامش تمام بود ، حتی در پایان کنسرت جشن امضا داشتیم .
ادامه اجراهای ناگفته های ناظری ها پس از ماه محرم خواهد بود و امید است تا آن زمان بهبود کامل برای اعضای گروه حاصل شود .

وبگردی
Copyright 2007 - 2019