تماس با مدیر
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷


ترکیب هانیه توسلی و فرهاد اصلانی این بار در سریال شاهگوش

ترکیب هانیه توسلی و فرهاد اصلانی این بار در سریال شاهگوش

فرهاد اصلانی

ترکیب هانیه توسلی و فرهاد اصلانی این بار در سریال شاهگوش

چند روز بعد از اینکه رضاکیانیان به سریال داوود میرباقری پیوست، نام هانیه توسلی هم به عنوان یکی از بازیگران سریال شبکه نمایش خانگی «شاهگوش» اعلام شد.

هانیه توسلی در جشنواره فیلم فجر سال گذشته برای بازی در فیلم «دهلیز»، سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن را به دست آورد و برای اولین بار است که با داود میرباقری همکاری می‌کند.

او در شاهگوش، نقش محبوبه، همسر سرگرد اسد خفته ملقب به «شاهگوش» (فرهاد اصلانی) را دارد. بدین ترتیب زوج اصلانی و توسلی، برای بار سوم بعد از فیلم‌های «خصوصی» و «به خاطر پونه» این بار در «شاهگوش» در برابر هم قرار گرفتند.

توسلی در لوکیشن خانه خفته که در حوالی میدان قیام تهران قرار داشت، جلوی دوربین رفت تا اسم او هم به لیست بلند بالای بازیگران «شاهگوش» اضافه شود.

تاکنون دو قسمت از «شاهگوش» توسط شرکت تصویر گستر پاسارگاد، روانه شبکه نمایش خانگی شده است و قسمت سوم هم بعد از ایام عزاداری دهه اول محرم، توزیع می‌شود.

در سریال «شاهگوش» که سید محمد امامی و مهران برومند، تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارند، بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، اکبرعبدی، محسن تنابنده، مرجانه گلچین، طناز طباطبایی، حمیدرضا آذرنگ، هادی کاظمی، شهرام حقیقت دوست، احمد مهران‌فر، رضا کیانیان، الهام پاوه نژاد، سیروس گرجستانی، حامد میرباقری، علیرضا جعفری و … بازی می کنند که حالا نام هانیه توسلی هم به آنها اضافه شده است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017