تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹


ترسناک ترین سرسره ها+عکس

ترسناک ترین سرسره ها+عکس

سر خوردن و لذت بردن از بازی روی تاب یکی از سرگرمی های دوران کودکی هر انسانی است که شاید دیگر هیچوقت تکرار نشود. یکی از وسایلی که در دوران کودکی طرفداران بسیار زیادی داشت سرسر بود که معمولا صفی طولانی همیشه در پشت آن وجود داشت. این روزها سرسره ها به محلی برای جذب توریست تبدیل شده اند و مدل های ترسناک و یا منحصر به فرد آن ها سالانه افراد زیادی را به سمت خود می کشاند.

سرسره در فرودگاه

51584 604 عجیب ترین و ترسناک ترین سرسره ها + عکس

یکی از جالبترین طرح هایی که برای سرسره ها ارائه شده است را می توان در فرودگاه سنگاپر دید. این سرسره ها از دو بخش کوتاه و بلند ساخته شده اند و بلندترین سرسره این فرودگاه نزدیک به ۲۰ متر ارتفاع دارد که بلندترین سرسره در فرودگاه های کل دنیا و البته بلندترین سرسره سنگاپور نام گرفته است. سرسره دوم البته تنها ۸ متر ارتفاع دارد و بیشتر بچه ها از آن استفاده می کنند. سرسره بلندتر صبقه سوم فرودگاه را به طبقه اول متصل می کند.

ترسناک ترین سرسره دنیا

51585 443 عجیب ترین و ترسناک ترین سرسره ها + عکس

برزیل کشوری است که مرم آن علاقه خاصی به سرسره دارند و البته ترسناکترین آن ها نیز در این کشور قرار گرفته است. این سرسره در یکی از بزرگترین پارک های آمریکای جنوبی نصب شده است و نزدیک به ۴۱ متر ارتفاع دارد. این ارتفاع تقریبا برابر با یک ساختمان ۱۴ طبقه است. این سرسره با این ارتفاع شما را تنها در ۵ ثانیه به پایین مسیر می رساند و همچنین سرعتی که افراد روی آن دارند نزدیک به ۱۰۵ کیلومتر بر ساعت است.

بلندترین سرسره دنیا

51586 216 عجیب ترین و ترسناک ترین سرسره ها + عکس

ژاپن کشوری است که بزرگترین سرسره دنیا را در دل خود قرار داده است. این سرسره نزدیک به ۸۰ متر ارتفاع دارد و نمایی متفاوت را از منطقه “کیشیو” را نشان می دهد. بسیاری از افرادی که از این سرسره استفاده کرده اند از ترسناک بودن آن می گویند و این که سوار شدن در این سرسره بسیار بلند حس متفاوتی را به افراد القا می کند.

راه پله سرسره ای

51587 573 عجیب ترین و ترسناک ترین سرسره ها + عکس

“الکس میچالیس” طراح انگلیسی است که یکی از جالب ترین سرسره های دنیا را طراحی کرده است. سرسره او تنها تفاوتش آن است که در خانه و کنار راه پله اتاق کودکان نصب شده است. او این سرسره را برای فرزندانش طراحی کرده است و البته می گوید آن را به گونه ای طراحی کرده است که هه بتوانند استفاده کنند. سرسره خانه او یکی از معروف ترین ها در دنیا است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019