تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۶ آذر , ۱۳۹۹


تاسف ستاره بازیگری برای شرکت در تولد یک سیاستمدار + عکس

تاسف ستاره بازیگری برای شرکت در تولد یک سیاستمدار + عکس

به دنبال اوج گرفتن انتقادها هیلاری سوانک پولی را که بابت شرکت در جشن تولد رئیس جمهور چچن گرفته بود، به سازمان​های خیریه بخشید.

تاسف ستاره بازیگری برای شرکت در تولد یک سیاستمدار + عکس

 به گزارش خبرآنلاین، این خبر را سخنگوی هیلاری سوانک، بازیگر سرشناس هالیوود و برنده دو جایزه اسکار اعلام کرده​است.

سوانک با ابراز «تاسف عمیق» بایت شرکت در جشن تولد رمضان قدیر​اف، مدعی شده از سیاست های او بی خبر بوده است.سازمان های حقوق بشری معتقدند که قدیر​اف با استفاده از شیوه​هایی چون ارعاب، آدم ربایی و اعدام مسلمانان بر چچن حکومت می​کند.

هیلاری سوانک بازیگری​است که برای بازی در فیلم​های «عزیز میلیون دلاری» و «پسرها گریه نمی​کنند»، برنده اسکار بازیگر نقش اول زن شده است.
چندی پیش روزنامه ایندیپندنت هم فهرست کوتاهی از ستاره​هایی را منتشر کرد که در مراسم مربوط به دیکتاتور​ها شرکت کرده​اند.
 
استینگ / این خواننده نامدار برای برگزاری کنسرتی در ازبکستان مورد انتقاد قرار گرفت، کنسرتی که توسط دختر دیکتاتور این کشور، «اسلام کریموف» برگزار شده بود. استینگ گفت با این که از سوء شهرت این رئیس جمهور خبر داشت، تصمیم به اجرا گرفت. او گفت:«بایکوت فرهنگی ضد توسعه است.»
 
شارون استون، کوین کاستنر، ژرار دوپاردیو / وقتی در جشن خیریه ای که در روسیه برگزار می​شد، ولادیمیر پوتین سرزده وارد شد، جمعیت بلند شد و مشغول کف زدن شد. جلوتر از همه ستاره​هایی که مشغول ابراز احساساتی پرشور برای پوتین بودند، شارون استون، کوین کاستنر و ژرار دوپاردیو دیده می​شدند. بعدا مشخص شد، چیزی گیر بیمارستان​هایی نیامد که این جشن برای کمک به آن ها برگزار شده​ بود.
 
بیانسه / این خواننده مبلغی در حدود 2/1 میلیون دلار به جیب زد تا اجرایی خصوصی برای خانواده قذافی در سال 2009 در «سن بارتس» واقع در جزایر کارائیب داشته باشد. بیانسه پس از سقوط قذافی گفت که این پول را صرف امور خیریه کرده است. بیانسه گفت:«به محض این که از ارتباط قضیه با قذافی مطلع شدم، پول را برای قربانیان زلزله هائیتی فرستادم.»

وبگردی
Copyright 2007 - 2019