تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۶


تاثیر ماه رمضان بر قیمت سیم‌ کارت در بازار

تاثیر ماه رمضان بر قیمت سیم‌ کارت در بازار

به گفته کارشناسان طی ماه رمضان قیمت سیم‌کارت که از چندی پیش سیر سعودی به دنبال داشت با نوعی رکود و در مواردی کاهش قیمت مواجه شد.

سیم‌کارت‌های کد یک و دو که با سرعت چشم‌گیر هر روز در حال افزایش قیمت بودند، اکنون مدتی است در شرایط تقریبا ثابتی قرار گرفته‌اند و حداقل قیمت آنها مانند گذشته افزایش پیدا نمی‌کند.

در حال حاضر سیم‌کارت‌های کد یک همراه اول با قیمتی حدود دو میلیون و 200 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسند و خط صفر کد یک نیز به گفته‌ی فعالان بازار از مدت‌ها قبل دیگر در بازار وجود ندارد.

اما قیمت سیم‌کارت کد دو کارکرده بسته به رند بودن آن از یک میلیون تومان آغاز شده و بالاتر می‌رود و اگر در این میان سیم‌کارت صفری با کد دو هنوز وجود داشته باشد، قیمت آن بالغ بر یک میلیون و 500 هزار تومان خواهد بود.

کد سه کارکرده نیز این روزها با قیمت 750 هزار تومان و خط صفر آن به قیمت 900 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد که البته کدهای صفر این خط نیز در بازار کم هستند.

کد خط چهار کارکرده در بازار 600 هزار تومان و در صورت صفر بودن حدود 850 هزار تومان به فروش می‌رسد.

کدهای پنج و شش که خط صفر انها هم کمتر در بازار دیده می‌شود به ترتیب 500 و 450 هزار تومان قیمت دارند که در صورت صفر بودن قیمت آنها به حدود 700 هزار تومان نیز می‌رسد.

هم چنین سیم‌کارت کد هفت در صورت صفر بودن با قیمتی بالغ بر 400 هزار تومان و کد هفت کارکرده با قیمتی بالغ بر 370 هزار تومان به فروش می‌رسند.

کد هشت صفر نیز این روزها 300 هزار تومان قیمت دارد که این قیمت در صورت کارکرده بودن سیم‌کارت تا 250 هزار تومان کاهش پیدا می‌کند.

بنابر اعلام فعالان بازار این روزها بیشتر سیم‌کارتهای صفر با کدهای 7 و 8 هستند و برای بقیه‌ی کدها کمتر سیم‌کارت صفر در بازار مشاهده می‌شود

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017