تماس با مدیر
شنبه, ۲۱ تیر , ۱۳۹۹


تابلو چلنیوم و لیست قیمت انواع آن

تابلو چلنیوم و لیست قیمت انواع آن

تابلو چلنیوم

 

یکی از انواع تابلو که مخاطب زیادی را به خود جلب کرده و فروش نسبتا بالایی دارد تابلو چلنیوم است. این نوع تابلو به خاطر تاثیر گذاری خوبی که دارد بیشتر برای تابلو مغازه و مکان های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برجسته گی تابلو چلنیوم

به طور کلی در گذشته تابلو ها و علامت هایی که ساخته می شد به وسله حک بر روی سنگ و چوب ایجاد می شدند اما در ادامه و با پیشرفت تکنولوژی روش ها و انواع جدید تابلو سازی نیز ایجاد شد که می توان از این بین به نوشته بر روی بنر و برزنت اشاره کرد. با این حال و همچنان تابلو هایی مورد توجه قرار می گیرند که دارای حروف برجسته باشند که به همین خاطر انواع تابلو های برجسته ی فلزی، تابلو استیل و … طراحی شدند. در این میان تابلو های برجسته ای که توسط ماده ی چلنیوم ساخته می شدند بیشتر مورد توحه قرار گرفت و فروش بیشتری دارد.

 

 

روشنایی تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم در دسته ی تابلو هایی قرار می گیرد که قابلیت نورپردازی دارند و به همین خاطر جلوه ی بسیار زیبا و تاثیر گذاری پیدا می کنند. روشنایی این تابلو ها از طریق اس ام دی های بلوکی تامین می شود که زیبا و پرنور است.

مقاومت تابلو چلنیوم

روی های چلنیوم نوعی آلومینیوم است که طی فرآیند خاصی ساخته می شود و دارای ضخامت های متفاوتی است، این نوع آلومینیوم خیلی مقاوم است که به همین دلیل مقاومت تابلو های چلنیوم خیلی بالا می رود.

چه عواملی بر روی قیمت تابلو چلنیوم تاثیر می گذارد؟

  1. انتخاب رول چلنیوم:

روی های چلنیوم معمولا در کشور های اسپانیا، تایوان و چین تولید می شوند که در این میان محصولات کشور اسپانیا و بخصوص لبه چنلیوم آلوراپید از مرغوبیت بسیار بیشتری برخوردار هستند.

  1. ضخامت رول چلنیوم

یکی از موارد تاثیر گذار بر روی قیمت تام شده تابلو چلنیوم ضخامت رول مورد استفاده است. رول ها معمولا با پهنای ۷، ۹ و ۱۱ سانتی متر و ضخامت بین ۰٫۳ تا ۰٫۵ تولید و عرضه می شوند.

 

  1. رنگ رول چلنیوم

یکی از انتخاب هایی که برای مشتریان تابلو چلنیوم وجود دارد انتخاب رنگ مورد نظر برای لبه می باشد. رنگ های متفاوت از قیمت های متفاوتی هم برخوردار هستند، به طور مثال رنگ طلایی قیمت بالاتری دارد و رول های نقره ای از قیمت پایین تری برخوردار هستند.

  1. آنودایز رول چلنیوم

آنودایز رول چلنیوم یکی از کارهایی است که باعث می شود دوام و ماندگاری رول های چلنیوم بالاتر برود و به همین خاطر قیمت رول ها هم افزایش می باید.

برای اطلاع دقیق از قیمت انواع تابلو چلنیوم می توانید لیست قیمت تابلو چلنیوم را مطالعه نمایید. ما در شرکت تبلیغاتی نوین لایت با سال ها تجربه در زمینه انواع تابلو سازی و نصب آن ها از جمله تابلو چلنیوم، تابلو نیئون، تابلو روان و … می توانیم به صورت رایگان به شما در رابطه با تابلوی مورد نیازتان مشاوره بدهیم.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019