تماس با مدیر
شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶


بی روح ترین کنسرت دنیا+عکس

بی روح ترین کنسرت دنیا+عکس

گوش دادن به صدای یک ساز می تواند آرامش خاصی را در انسان ایجاد کند و بخش زیادی از این حس را می توانیم از نوازنده دریافت کنیم. حال فرض کنید به تماشای گروهی رفته اید که تنها از تعدادی ربات بی روح تشکیل شده است ولی آهنگ هایی بهتر از انسان ها می نوازند، در این شرایط باز هم حس را به خوبی دریافت می کنید؟

ارکسترهای موسیقی از چندین استاد در نواختن ساز تشکیل شده است. آن ها با هنری که در زدن آهنگ مختلف دارند تماشاچیان را سرگرم میکنند و در ذهن ما شاید تنها انسان ها هستند که می توانندحس آهنگ را به تماشاچیان برسانند.

گروه موسیقی z این روزها متفاوت ترین و بی روح ترین گروه دنیا شناخته می شوند چرا که در این ارکستر هیچ انسانی ساز نمی زند و تمام کارها توسط ربات ها انجام می شود. ربات های این گروه تمامی سازهای یک گروه راک را به دقت می نوازند و گاهی بهتر از انسان ها این کار را انجام می دهند.

“یوچیرو کاواگوچی” مهندس دانشگاه توکیو طراح ارشد این گروه موسیقی است. او می گوید این گروه برای آینده طراحی شده است و خیلی بهتر از انسان ها قادر به کارکردن هستند. هر کدام از ربات ها می توانند نقش 7 انسان را با هم روی صحنه اجرا کنند.

این گروه چند شبی است که کنسرت هایی را برگزار می کنند تا بازخورد آن از سوی تماشاچیان بررسی شود. تا به اینجا به نظر می رسد بسیاری از تماشاچیان این ربات ها را بیشتر از انسان ها دوست دارند!

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017