تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۸


بیوگرافی حسین محب اهری و همسرش فرحناز منافی ظاهر

بیوگرافی حسین محب اهری و همسرش فرحناز منافی ظاهر

حسین محب اهری و همسرش

در این مطلب در بخش عکس های جدید بازیگران معروف آقای حسین محب اهری و همسرش فرحناز منافی ظاهر که با سرطان دست و پنجه نرم میکند را خواهید خواند

حسین محب اهری ( متولد ۱۳۳۰ در تهران) بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما است.

 

حسین محب اهری و همسرش

او پسری به نام اسد محب اهری دارد.

حسین محب اهری لیسانس ادبیات فارسی را از مدرسهٔ عالی ادبیات و زبان‌های خارجی در سال ۱۳۵۸ دریافت کرده است. یک دوره آموزش بازیگری در کارگاه نمایش، زیر نظر آربی اوانسیان در سال ۱۳۵۴ دید. بازی در سینما را از سال ۱۳۶۵ با ایفای نقش کوچکی در فیلم رابطه به کارگردانی پوران درخشندهآغاز کرد. او همچنین از سال ۱۳۵۰ به عکاسی تجربی و تئاتر اشتغال داشته است.

او یکبار با سرطان غدد لنفاوی دست و پنجه نرم کرد و بیماری‌اش که بهبودیافته به نظر می‌رسید، مجدداً عود کرد اما با مبارزه با بیماری اش، مجددا سرطان را شکست داد.

حسین محب اهری و همسرش

 

حسین محب اهری و همسرش

 

 

حسین محب اهری و همسرش

 

حسین محب اهری و همسرش

 

 

 

 

حسین محب اهری و احمدی نژاد

 

 

فرحناز منافی ظاهر ( متولد ۱ خرداد ۱۳۳۹ در اردبیل) بازیگر سینما و تلویزیون است.

منافی ظاهر فوق دیپلم هنر از «دانش‌سرای هنر» دارد و فعالیتش را در سال ۱۳۴۸، با گویندگی در گروه کودک رادیو و بازی در نمایش‌های رادیویی آغاز کرده‌است. او از سال ۱۳۵۳ وارد تئاتر شد و اولین تئاتر او در جشنواره جشن فرهنگ و هنر، با نام «ترب» نوشته بیژن مفید بود.

از سال ۱۳۵۷، وارد تلویزیون شد و در سریال‌هایی چون امام علی به کارگردانی سید داود میرباقری، پدرسالار، این خانه دور است، روزگار قریب، روز حسرت و در چشم باد ایفای نقش کرده‌ است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019