تماس با مدیر
چهارشنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۷


بیانیه نمایندگان روحانی مجلس درباره طرح برجام + اسامی

بیانیه نمایندگان روحانی مجلس درباره طرح برجام + اسامی

طرح برجام

نماینده مردم گرگان در مجلس از بیانیه جمعی از نمایندگان روحانی مجلس در مخالفت با طرح اقدام متناسب دولت در اجرای طرح برجام خبر داد.

حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبگرزاری تسنیم، از بیانیه نمایندگان روحانی در مخالفت با طرح اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام خبر داد و گفت: 16 نفر از نمایندگان روحانی مجلس بیانیه‌ای را خطاب به نمایندگان مجلس نوشته‌اند که 4 بند دارد و در این بند مخالفت خود را با تصویب بند مذکور اعلام کرده‌اند.

وی در خصوص بندهای بیانیه نیز تصریح کرد: در این بیانیه لحاظ شده که این طرح خلاف قانون اساسی و نظرات علنی مقام معظم رهبری است و ما نمی‌توانیم با سر افراشته از تصویب آن دفاع کنیم.

این نماینده مجلس تاکید کرد: همچنین دولت باید در خصوص برجام به مجلس لایحه بدهد و طرح  برجام سبب سوء استفاده دشمنان می‌شود بنابراین با تصویب طرح برجام در مجلس مخالفیم.

به گفته این نماینده مجلس، رضا آشتیانی، احمد سالک، سیدمرتضی حسینی، علی‌محمد بزرگواری، مرتضی آقا تهرانی، سید علی طاهری، سید ناصر موسوی لارگانی، حمید رسایی، محمدعلی موسوی خدابنده، مفید کیایی‌نژاد، حجت‌الاسلام امیره کهنوج، میرقسمت موسوی، نصرالله پژمان‌فر، علی‌اکبر ناصری، روح‌الله حسینیان و سیدمحمود نبویان امضا‌کنندگان  بیانیه برجام  هستند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017