تماس با مدیر
پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹


به دنیا آمدن یک نوزاد در ترافیک شدید!+عکس

به دنیا آمدن یک نوزاد در ترافیک شدید!+عکس

خانم کاترین انگل و همسرش هکتور مورالز در حال رفتن به مرکز پزشکی حومه غربی شهر سیسرو در آمریکا بودند تا خانم انگل وضع حمل کند که به خاطر ترافیک شدید متوقف شدند.

به گزارش برترین ها، دلیل ترافیک آتش گرفتن یک خودرو و سوختن سه سرنشین آن بود. آنها چاره ای نداشتند جز اینکه به پمپ بنزینی در آن نزدیکی بروند و امیدوار باشند که دردهای این خانم کاهش یابند. بر خلاف آنچه تصور می کردند خانم انگل در خودروی ون بچه خود را به دنیا آورد.
حدود ساعت 5:30 صبح امروز تماس هایی در مورد آتش گرفتن یک خودرو بین جاده روزولت و خیابان لارامی شهر سیسرو دریافت شد. ترافیک شدید آقای مورالز را مجبور کرد که به پمپ بنزینی بپیچد که در آنجا خانم انگل یک پسر سالم به دنیا آورد. این نوزاد فرزند دوم آنهاست، ولی آنها انتظار نداشتند که فرزند دومشان بجای بیمارستان در پمپ بنزین به دنیا بیاید.
خوشبختانه همه چیز برای آنها و فرزند جدیدشان خوب پیش رفت و آقای مورالز کاری نمی توانست بکند جز اینکه از کمک افراد محلی تشکر کند. او می گوید: «من از پلیس سیسرو و اداره آتش نشانی متشکرم. مرکز اعزام 911 سریعاً ما را راهنمایی کرد.»
به گفته سخنگوی شهر سیسرو، این بچه “ایدن” نام گرفته است و 3300 گرم وزن دارد. مادر و پسر پس از زایمان با آمبولانس به بیمارستان رسانده شدند.
اسرائیل گارسیا نام راننده خودرویی بود که آتش گرفت و پلیس حدس می زند که دلیل تصادف و آتش گرفتن این خودرو، سرعت غیرمجاز و رانندگی تحت تأثیر الکل بوده است. یک نفر در این حادثه مرد و دو نفر به شدت دچار سوختگی و جراحت سنگین شده اند. بازمانده های این آتش سوزی در شرایط وخیمی به سر می برند و در بیمارستان لویولا بستری شده اند.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019