تماس با مدیر
یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹


بلندقدترین مرد آمریکا درجستجوی کفش مناسب پایش+عکس

بلندقدترین مرد آمریکا درجستجوی کفش مناسب پایش+عکس

بلندقدترین مرد آمریکا برای پیدا کردن کفش مناسب خود با مشکل جدی روبروست . این جست وجو بیشتر به سفری در سراسر کشور شبیه است تا به رفتن به بازار.

 ایگور ووکوینسکی روز سه شنبه از مینه سوتا به ماساچوست سفر کرد تا با سازندگان کفش در آنجا ملاقات کند. او امیدوار است که روزی کفش هایی برایش ساخته شوند که بتوانند جسم بزرگ او را تحمل کنند. ایگور حدود 7 فوت و 8 اینچ قد و پاهایی بسیاربزرگ دارد، به طوری که نمی تواند کفش متناسب پای خود را در بازار پیدا کند.
ایگور می گوید تنها چیزی که می خواهد داشتن کفش هایی است که بتواند با آنها بیرون برود، سگش را به گردش ببرد و یک زندگی خوب و عادی داشته باشد. ” من شش سال است که نتوانسته ام برای هواخوری و پیاده روی بیرون بروم- این چیزی است که من و سگم واقعا دلتنگ آن هستیم. واقعاً دوست دارم با سگم بیرون بروم و در محله مان قدم بزنم.”
عمل های جراحی او در 6 سال گذشته مشکلات زیادی را ایجاد کرده اند. ایگور می گوید ” همیشه بعد از عمل جراحی، و وقتی که زخم ها در حال بهبود هستند، پوشیدن کفش های قبلی باعث می شوند زخم ها دوباره باز شوند.”
به گفته او بیمه هزینه کفش های او را پرداخت نمی کند و حتی طی سال ها همه نامه های پزشکان را بی جواب گذاشته است. به گفته پزشکان ” ساختن کفش های متناسب خیلی ارزان تر از عمل های جراحی پی در پی است.”

اندازه یک کفش به طول، عرض و فاصله بین کف پا و بالای پا بستگی دارد که تعیین این اندازه ها در مورد ایگور آسان نیست چون انگشت ها و سایر قسمت های پای او بعد از تحمل چندین عمل جراحی شکلی غیرطبیعی پیدا کرده اند.ایگور می گوید زندگی او از زمان اولین عمل جراحی دچار بحران شده است، چون ناچار سه سال از زندگی خود را روی تخت گذرانده و این امر باعث اضافه وزن و ضعف ماهیچه هایش شده است

وبگردی
Copyright 2007 - 2019