تماس با مدیر
جمعه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۸


بفرمائید قلیان با طعم شراب ! + عکس

بفرمائید قلیان با طعم شراب ! + عکس

ضعف نظارت بر رستورانها و مجتمع های پذیرایی به حدی افزایش پیدا کرده که برخی از ارائه دهندگان خدمات پذیرایی ضمن ارائه منوی اختصاصی برای قلیان! اقدام به در اختیار قرار دادن اسانس های مختلف تنباکو با طعم های متفاوت می نمایند .

به گزارش خبرنگار اجتماعی صراط ، مصرف قلیان در رستورانها نه تنها به امری عادی مبدل گشته بلکه در عین ناباوری فروش قلیان با طعم “شراب شیکاگو” اخیرا در برخی از مجتمع های پذیرایی رواج یافته است .

 

بفرمائید قلیان با طعم شراب ! + عکس

 

هر چند که گردانندگان این رستورانها از ترس جریمه و تعطیلی از نوشتن نام کامل این نوع تنباکو خودداری می کنند اما با یک پرس و جوی ساده به راحتی متوجه خواهید شد که منظور از قلیان با طعم “ش ؟” همان اسانس شراب است!

گفتنی است مدیر یکی از رستورانهایی که قلیان با طعم شراب شیکاگو را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد به خبرنگار صراط گفت: الان بیش از یک سال است که این منو در اختیار مشتریان قرار می گیرد و تا کنون هیچ برخوردی با ارائه دهندگان این نوع قلیان صورت نگرفته است . وی این نکته را هم متذکر شد که احتمالا پشت پرده این ماجرا فرد یا افرادی خاص قرار گرفته باشند که عزمی جدی برای برخورد قانونی وجود ندارد .

بعید به نظر می رسد نهادهای نظارتی از این ماجرا بی اطلاع باشند اما چگونگی ادامه این روند قابل تامل به نظر می رسد .

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019