تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۱ آبان , ۱۳۹۹


برج مسکونی پورشه در میامی+تصاویر

برج مسکونی پورشه در میامی+تصاویر

برج مسکونی پورشه در میامی با کمک سه آسانسور شیشه ای، امکان انتقال خودرو به پارکینگ اختصاصی داخل هر آپارتمان را فراهم می کند.

به گزارش ایسنا، این برج مسکونی 195 متری شامل 132 واحد مسکونی در 60 طبقه است که تا سال 2016 میلادی آماده بهره برداری می شود.

در مرکز این برج سه دستگاه آسانسور شیشه ای در نظر گرفته شده است که خودروهای لوکس و راننده را بصورت مستقیم به پارکینگ اختصاصی هر واحد منتقل می کند.

با ورود خودرو به داخل مجموعه، خودرو توسط چندین اسکنر لیزری اسکن شده و توسط کمک بازوی رباتیک در داخل آسانسور شیشه ای قرار داده می شود؛ در مدت 45 تا 90 ثانیه خودرو به طبقه مورد نظر منتقل شده و بازوی رباتیک آن را به داخل پارکینگ اختصاصی هر واحد هدایت می کند.

هر واحد آپارتمانی در این مجموعه مسکونی لوکس از تمامی امکانات رفاهی از جمله رستوران اختصاصی، سالن بدنسازی و استخر برخوردار بوده و ساکنان می توانند خودروهای داخل پارکینگ را از طریق پنجره های شیشه ای اتاق نشیمن مشاهده کنند.

برج مسکونی پورشه با بودجه ای بالغ بر 560 میلیون دلار در دست ساخت است و قیمت هر واحد آپارتمان نیز بین 4.5 تا 25 میلیون دلار تخمین زده می شود.
برج مسکونی پورشه در 60 طبقه

نمای داخلی هر واحد مسکونی در برج پورشه

نمای داخلی هر واحد مسکونی در برج پورشه

انتقال خودروها توسط بازوی رباتیک بداخل آسانسور


انتقال خودروها توسط آسانسور شیشه ای به هر واحد مسکونی


انتقال خودروها توسط آسانسور شیشه ای به هر واحد مسکونی

نمایی از خودروها در داخل پارکینگ اختصاصی هر آپارتمان

وبگردی
Copyright 2007 - 2019