تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۸


براد پیت:آنجلینا هنوز رفتارهای خشن گذشته اش را ترک نکرده!!

براد پیت:آنجلینا هنوز رفتارهای خشن گذشته اش را ترک نکرده!!

براد پیت: آنجلینا جولی هنوز هم دختر بدی است!

براد پیت اعتراف کرد که آنجلینا هنوز تمام رفتارهای خشن و عجیب گذشته اش را ترک نکرده است اما سعی می کند که این جنبه از شخصیت خود را خصوصی و شخصی نگه دارد.

براد گفت:” او هنوز هم دختر بدی است و من از این بابت خیلی خوشحالم اما در مراسم ها و محافل عمومی هیچ وقت این جنبه از شخصیت خود را نشان نمی دهد.”

براد پیت و آنجلینا جولی به هرجای جهان که سفر می کنند فرزندانشان را نیز همراه خود می برند اما براد پیت تاکید می کند که فرزندان آنها به این سبک زندگی عادت کرده اند و نه تنها با آن هیچ مشکلی ندارند و راحت هستند بلکه این سفرهای مداوم باعث می شود که حس مسئولیت پذیری آنها تقویت شود.

او گفت:” آنها به سفر کردن با جت ، رفتن به مناطق مختلف جهان و زندگی کردن در مکانهای جدید کاملا عادت کرده اند. آنها یاد گرفته اند که وسایل شخصی مورد نیازشان را خودشان در کیف هایشان بگذارند و آماده سفر شوند . اگر چیزی هم جا گذاشتند مسئولیتش به عهده خودشان است.”

براد معتقد است که خانواده اش به او کمک کرده اند که در حرفه بازیگری موفقیت های بیشتری کسب کند زیرا او آنقدر درگیر خانواده اش است که کمتر فرصت می کند به فعالیت های حرفه ای اش فکر کند و نگران شود و همین موضوع باعث شده است که در حرفه بازیگری موفق تر از قبل باشد.

او گفت:”زندگی حرفه ای من خیلی بهتر از قبل شده است زیرا در حال حاضر کمتر نگران شغلم هستم .منظورم این است که شغل من به اندازه خانواده ام برایم اهمیت ندارد.”

وبگردی
Copyright 2007 - 2019