تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹


بدلکاران در پشت صحنه سریال سیروس مقدم +تصاویر

بدلکاران در پشت صحنه سریال سیروس مقدم +تصاویر

گروه بدلکاران خیبر صحنه‌های اکشن سریال “دیوار” به کارگردانی سیروس مقدم را طراحی و اجرا کردند.

مازیار فرزانه مدیر روابط عمومی گروه بدلکاران خیبر درباره تازه‌ترین فعالیت‌های این گروه به خبرنگار مهر گفت: علیرضا فتحی، سرپرست این گروه بدلکار، مسوولیت طراحی و اجرای صحنه‌های اکشن سریال دیوار سیروس مقدم را عهده‌دار شده است.
وی افزود: “دیوار”، مجموعه‌ای 10 قسمتی است که به سفارش موسسه ناجی‌هنر در مهر‌ماه امسال و در هفته نیروی‌انتظامی از شبکه اول سیما پخش می‌شود و روایتگر ماجرای متهمی است که پس از چند سال از زندان آزاد شده و درصدد انتقام از افسر پلیسی است که موجب دستگیری او شده است.
وی درباره تنوع طراحی‌ صحنه‌های اکشن این کار اظهار کرد: اجرای حرکت‌هایی همچون شیرجه‌رفتن داخل شیشه، پریدن از ارتفاع دو متری و غلت‌خوردن روی‌ زمین، صحنه‌های مرتبط با حرکت‌های نمایشی تعقیب و گریز رانندگی، تصادف عابرپیاده با خودرو و موتورسیکلت و… حاصل مدت‌ها تمرین و کار تیمی این گروه بدلکار است که سعی شده بخشی از آن در مجموعه تلویزیونی دیوار به نمایش گذاشته شود.
فرزانه خاطرنشان کرد: سیروس مقدم اظهار امیدواری کرده که این سریال پلیسی- اجتماعی بتواند در جذب مخاطبان موفق واقع شود. این کارگردان مطرح در کارنامه کاری خود آثار تلویزیونی دیگری همچون نرگس، زیر هشت، پایتخت و … را دارد.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019