تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹


بدترین کشور توریستی جهان از نظر دستشویی!!

بدترین کشور توریستی جهان از نظر دستشویی!!

طبق بررسی‌های انجام شده از سوی سازمان جهانی توالت ، کشور چین که به دلیل نبود توالت‌های مناسب و تمیز طی سال‌ها در فهرست کشورهای آسیایی بدترین کشور شناخته شده، اخیرا تلاش های جدی برای بهبود شرایط در استان های مختلف آغاز کرده است.
بخشی از کمپین ارتقای توریسم که از سوی دولت چین دردستور کار قرار گرفته، به افزایش بودجه برای ساخت توالت‌های عمومی با کیفیت و تمیز اختصاص دارد.
بنا بر این گزارش دولت محلی در استان “هاینان” تا کنون میلیون‌ها یوان صرف احداث این توالت های عمومی با کیفیت بالا اختصاص داده است. شهر هایکو مرکز استان هاینان سال گذشته نزدیک به 40 میلیون یوان برابر با 6.28 میلیون دلار امریکا در این زمینه اختصاص داده است که قرار است تا سال 2012 صرف احداث بیش از 200 توالت عمومی شود.
این سرمایه گذاری‌ها بخشی از تلاش های دولت چین برای جذب توریست خارجی بیشتر به کشور است. این کشور از سال 2010 و پس از این که از سوی سازمان جهانی توالت، بدترین کشور توریستی دنیا از نظر دسترسی به توالت های بهداشتی و مناسب اعلام شد، این تلاش ها را آغاز کرده است. پس از چین کشور فرانسه از نظر وضعیت توالت های عمومی در کشورهای توریستی دنیا قرار دارد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019