تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۰ مرداد , ۱۳۹۹


با 5 کوتوله معروف هاليوودي آشنا شويد+تصاویر

با 5 کوتوله معروف هاليوودي آشنا شويد+تصاویر

با 5 کوتوله معروف هاليوودي آشنا شويدبا 5 کوتوله معروف هاليوودي آشنا شويد

در اينجا 5 کوتوله مطرح سينماي آمريکا را که از محبوبيت ويژه اي برخوردار هستند را معرفي مي کنيم:

1- “ويرون تروير” با 80 سانتي متر قد، يکي از کوتوله هاي هاليوودي است. او بازيگري را با حضور در برنامه تلويزيوني “ميني مي” آغاز کرد و نخستين تجربه سينمايي خود را کمدي “روز گردش کودک” داشت که به عنوان بدل کودک 9 ماهه بازي کرده بود.
از ديگر فيلمهاي او، بازي در “هري پاتر و سنگ جادوگر” و “عمليات غيرممکن” بوده است.

2- “توني کاکس” با 105 سانتي متر قد، از ديگر قد کوتاه هاي هاليوود است. او بازيگري را با فيلم “بابانوئل بد” درکنار “جيم کري” آغاز کرد و پس از بازي در فيلم “من، خودم و آيرين” به بازيگري مطرح تبديل شد.
او جزء تيم بسکتبال کوتوله هاي هاليوودي و در تيم بدلکاران زير 1/5 متر است.

3- “جيسون آکوانا” معروف به “وي من” با 120 سانتي متر، از ورزشکاران بوکس کوتوله ها است. او کوچکترين ستاره فيلم “ضربه نهايي” بوده است.

4- “وارويک ديويس” با 105 سانتي متر قد، از سن 11 سالگي بازيگري را با حضور در فيلم “بازگشت جيدي” آغاز کرد. او در اين فيلم نقش “جادوگر ايواک” را تجربه کرد و پس از آن در فيلمهاي هري پاتر، ويلو و جنگ ستارگان، بازي کرد. مردم ژاپن او را مظهر خوش شانسي دانسته و با او دست مي دهند.

5- “پيتر دينکليج” با 132 سانتي متر، تنها دارنده جايزه امي و گلدن گلوب نقش مکمل مرد در ميان کوتوله هاي هاليوودي است. او که در “عصر يخبندان 4” نيز صحبت کرده است، يکي از پردرآمدترين ها مي باشد

وبگردی
Copyright 2007 - 2019