تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹


با ۱۰۰میلیون خانه دار می شوید؟ + جدول

با ۱۰۰میلیون خانه دار می شوید؟ + جدول

برآوردها نشان می دهد علی رغم آنکه مسوولان دولتی وعده دادند که قیمت مسکن مهار خواهد شد اما طی دوماه گذشته نرخ خریدوفروش مسکن حدود 20 درصد افزایش یافته است.
 
براین اساس اگر در سال گذشته می توانستید امیدوار باشید که با داشتن 100 میلیون تومان در یکی از محله های معمولی تهران بتوانید یک آپارتمان نوساز حدود 60 تا 70 متری را خریداری کنید در حال حاضر این امیدواری بسیار کمرنگ شده مگر آن که شانس شما آنقدر بالا باشد که خانه ای به پستتان بخورد که صاحب آن به پول نیاز داشته باشد و حاضر باشد با نرخ پایین بازار خانه خود را بفروشد.

البته این مساله هم چندان امیدوار کننده نیست. چرا که اغلب مشاوران املاک ترجیح می دهند این موردهای اوکازیون را خود یا اطرافیانشان خریداری کنند و با نرخ بالاتری در بازار بفروش برسانند.

درعین حال با وجود سیر نزولی قیمت ها درکشور و احتمال اجرای دور دوم هدفمندی یارانه ها در ماه های ابتدایی سال آینده پیش بینی می شود قیمت مسکن با افزایش شدیدی مواجه شود.
دراین بین در حال حاضر در بهترین شرایط می توانید با آپارتمان 6تا 7 سال ساخت را در محله خاک سفید تهرانپارس متری یک میلیون و 500 هزار تومان،معامله کنید.

رقم مذکور پایین ترین رقمی است که برای هر متر یک آپارتمان در نقاط مختلف تهران می توان پرداخت.بنابراین اگر در تلاشید تا در تهران صاحب خانه شوید باید روی متری یک میلیون و 500 هزار تومان حساب کنید.

درعین حال در محله هایی چون سعادت آباد،فرشته،زغفرانیه،جردن ،یوسف آباد و شهرک ژاندارمری کمتر کسی می تواند خانه دار شود چراکه هر مترمربع آپارتمان در این مناطق در خوشبینانه ترین حالت حدود 3 میلیون تومان معامله می شود.

بنابراین یک واحد 50 متری در این محله ها حدود 200 میلیون تومان تمام خواهد شد. البته به گفته مشاوران املاک اگر در این مناطق متراژهای کوچک پیدا شود!

براساس این گزارش در حال حاضر هر متر آپارتمان نوساز در خیابان فرشته 5 میلیون تومان است. همچنین هرمتر آپارتمان در یوسف آباد حدود 4 میلیون تومان معامله می شود.

درعین حال مناطقی که دست یافتنی تر است مناطقی چون خیابان نامجو،خواجه نظام،سبلان جنوبی،خاک سفید تهران پارس است.
 
با ۱۰۰میلیون خانه دار می شوید؟ + جدول

وبگردی
Copyright 2007 - 2019