تماس با مدیر
دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹


با مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر آرزوهایتان را دنبال کنید

با مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر آرزوهایتان را دنبال کنید

سالانه هزاران نفر از دانشگاه ها فارغ التحصیل می شوند، اما فقط تعداد کمی از آن ها موفق می شوند که در یکی از مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی شان به فعالیت بپردازند. شاید شما هم یکی از آن ها باشید، و یا شاید در اطراف تان، در میان دوستان و آشنایان، به افرادی برخوردید که نتوانستند به رویاها و آرزوهای خود جامه ی عمل بپوشانند. اینجاست که نقش مهاجرت به کشورهای خارجی بیش از قبل پررنگ می شود. اما این که کدام کشور و روش برای مهاجرت مناسب است، سوالیست که ذهن بسیاری از این افراد را درگیر کرده است.

کانادا، یکی از کشورهای مهاجرپذیری است که به دلیل دارا بودن سطح استاندارد بالای زندگی، اقتصاد قوی، دانشگاه های معتبر هر ساله مهاجران زیادی را به سوی خود جذب می کند. کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ دنیا از نظر مساحت با تکنولوژی پیشرفته، پذیرای افراد با مهارت از سراسر دنیا می باشد. شما به راحتی می توانید به کانادا مهاجرت کنید و ادامه ی زندگی خود را آن طور که دوست دارید رقم بزنید. اگر مهارت خاصی برای مهاجرت به کانادا دارید، ادامه ی مطلب را از دست ندهید.

آیا با جاب آفر کانادا آشنایی دارید؟

جاب آفر(Job Offer)  کانادا به این امر معتقد است زمانی که افراد مقیم این کشور برای یک موقعیت شغلی وجود نداشته باشند، کارفرمایان باید بتوانند فرد خارجی را استخدام کنند. به همین دلیل دولت کانادا برای حمایت از افرادی که دارای مهارتی در سطح بالا هستند، شرایطی را فراهم می کند که متقاضیان بتوانند به طور دائمی در کانادا مستقر شوند و به کارفرمایان در جهت تامین نیرو کمک نمایند.

اگر قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارید، بهتر است بدانید که روش های بسیاری بر سر راه تان قرار دارد. یکی از آن ها دریافت job offer از کاناداست، که به عنوان یکی از سخت ترین روش های مهاجرت به کانادا شناخته شده است. عدم اعتماد به مهاجرین تازه وارد، عدم داشتن سابقه ی کار در کانادا، نداشتن تسلط کافی در زبان انگلیسی یا فرانسوی و مواردی از این قبیل، دلایل اصلی سختی استخدام در کانادا برای تازه وارد هاست. جالب است بدانید داشتن مدرک تحصیلی موجب می شود که سخت تر استخدام شوید. مشاغلی مانند:

  • کارگری
  • آشپزی
  • مشاغل فنی مانند جوشکاری ، نجاری و لوله کشی
  • کارمند عادی
  • مهندس
  • مدیر

از راحت ترین تا سخت ترین مشاغلی هستند که یک مهاجر می تواند در کانادا به آن ها مشغول شود. همان طور که مشاهده می کنید هر چقدر سطح کاری و درآمد بیشتر شود، استخدام در این مشاغل سخت تر می شود. اما عجله نکنید، اجازه ندهید سختی این پروسه موجب شود که حتی یک قدم از هدف خود که بنای یک زندگی جدید و کار در کاناست، دور شوید. ما به شما می گوییم که چگونه این سختی را پشت سربگذارید.

پس از ورود به کانادا اولین کار شما، پیدا کردن کار یا شغلی مناسب است، این مورد ممکن است برای شما استرس آور نیز باشد. متقاعد کردن کارفرمایان کانادایی از سخت ترین بخش های مهاجرت و دریافت اقامت دائم می باشد. اگر نیروی کاری هستید که در خارج از کانادا یا در کانادا زندگی می کنید و به دنبال پیشنهاد شغلی(Job Offer)  هستید، یا کارفرمای کانادایی قصد استخدام دائم شما را دارد و شما هم قصد دریافت اقامت دائم کانادا از این روش را دارید، پیشنهاد می کنیم با اطلاعات کافی و درست برای مهاجرت از این طریق اقدام نمایید. برای این کار نیز می توانید با یکی از وکلا و مشاوران مهاجرتی، موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت، ارتباط برقرار کنید و محکم در این راه قدم بردارید.

آیا شرایط جاب آفر کانادا را دارید؟

برای کارفرمایانی که کاری را پیشنهاد می کنند باید این کار:

  • در لیست مشاغل در موقعیت های شغلی با مهارت بالا باشد. به طور مثال در زمینه های مدیریتی، فنی، مهندسی و… این مشاغل باید حتما در گروه طبقه بندی مشاغل در زیر مجموعه ۰ یا A یا B باشند.
  • این شغل باید تمام وقت باشد. (۳۰ ساعت در هفته)
  • شغل به صورت دائمی باشد. شغل های فصلی مورد قبول نمی ‌باشند.

حال که با شرایط سختی برای مهاجرت از طریق JOB OFFER رو به رو هستیم، باید با بررسی دقیق بهترین مرکز یا موسسه را برای پشتیبانی مهاجرت انتخاب نمود، اما سوال همچنان باقی است که از بین مراکز و موسسه های مختلف کدام مرکز یا موسسه را برای دریافت مشاوره و مهاجرت استفاده نمود؟

چرا برای مهاجرت به کانادا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت را انتخاب می کنیم؟

موسسه ی حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت با تیم حرفه ای و وکلای بین المللی از بین راه های مهاجرت به کانادا بهترین راه را با توجه به بررسی های تخصصی متناسب با شرایط شما، ارائه می دهند، ضمن این که شما را در انتخاب مطمئن ترین و قانونی ترین روش های مهاجرت یاری می کنند و در عین حال حافظ سرمایه ی شما هستند، پس نگران نباشید و ایده آل های زندگی خود را نادیده نگیرید بلکه آن ها را کشف و تقویت نمایید و مابقی زندگی خود را در کانادا با بهترین امکانات زندگی سپری کنید و در فستیوال های پاییز و زمستانی را با خوردن بهترین غذاهای کانادایی سپری کنید. برای این که سال ۲۰۲۰ با ما در کانادا باشید، فرم خود ارزیابی مهاجرت به کانادا را کامل نمایید تا نام شما از قلم نیفتد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019