تماس با مدیر
چهارشنبه, ۵ آذر , ۱۳۹۹


با روگو خرید مطمئن و ارزان بلیط هواپیما را تجربه کنید

با روگو خرید مطمئن و ارزان بلیط هواپیما را تجربه کنید

مسافرت بدون شک تفریح مورد علاقه بسیار زیادی از مردم دنیاست. اما گاهاً قیمت های سرسام آور بلیط هواپیما، رزرو هتل و سایر هزینه ها می توانند از عوامل بازدارنده در مسیر برنامه ریزی سفر باشند. یکی از مهم ترین موضوعات مد نظر هنگام برنامه ریزی برای هر سفری، محاسبه هزینه ها و سعی در کاهش آنهاست. شما در چنین شرایطی زمانی برد می کنید که کاهش هزینه ها با افت کیفیت خدماتی که قرار است دریافت کنید همراه نباشد. با یک برنامه ریزی خوب می توانید محدودیت ها را کاهش دهید و سفری لذت بخش برای خود رقم بزنید. یک سفر ارزان و معقول، سفری است که هر بخش از آن اعم از خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و باقی موارد با حفظ تعادل بین کیفیت و قیمت برنامه ریزی گردد. امروز با توجه به استاندارد های مسافرتی، تصمیم داریم با نشان دادن راه های جدید به اقتصادی تر شدن سفرهای شما کمک کنیم. پس بدون فوت وقت درباره ی چگونگی خرید بلیط ارزان هواپیما توضیح خواهیم داد.

 

ترفندهایی برای یافتن پرواز ارزان

چگونه پرواز ارزان قیمت پیدا کنیم؟

سایت های مختلفی مانند علی بابا و فلایتیو برای خرید بلیط ارزان هواپیما وجود دارند، در این مقاله تصمیم داریم سامانه خرید بلیط هواپیما روگو را معرفی کنیم، سامانه معتبر و جامعی که ابزارهای مناسبی برای یافتن بلیط ارزان هواپیما را در اختیار شما قرار می دهد. لازم به ذکر است سامانه روگو اپلیکیشن تلفن همراهی ارائه کرده که هدف اصلی آن تسهیل روال خرید بلیط هواپیما توسط کاربران است. خرید بلیط هواپیما از سامانه روگو، روال بسیار ساده ای دارد که می توانید با استفاده از آن برای سفر آتی خود بهترین پروازها را رزرو کنید.

ارزان ترین روز را برای پرواز انتخاب کنید

از مهم ترین امکاناتی که وب سایت روگو در اختیار شما قرار می دهد، قابلیت مشاهده و بررسی قیمت بلیط هواپیما طی روزهای آتی و در نهایت یافتن لیستی جامع از بلیط ارزان قیمت هواپیما است. بدین منظور پس از ورود به وب سایت روگو، با مشخص کردن مبدأ، مقصد و تاریخ سفر خود به لیست کاملی از پروازهای موجود به همراه ارزانترین نرخ های همان روز و رزوهای آتی دست پیدا می کنید.

 

بهترین زمان پیدا کردن بلیط ارزان برای مقصد های خاص

اگر می خواهید هر چه سریعتر به بلیط ارزان هواپیما دست پیدا کنید، باید به بازه زمانی که اقدام به خرید بلیط اینترنتی هواپیما می کنید توجه کنید. زمان خرید بلیط هواپیما بر قیمت آن شدیدا تاثیر گذار است. طبق آمار بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما، ۷ هفته قبل از موعد پرواز است. سایت روگو این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید ارزان ترین بلیط ها را هر چه زورتر رزرو نمایید.

 

جای اینکه شما پیگیر سایت های هواپیمایی باشید، بگذارید آنها پیگیر شما باشند

به این معنی که به جای صرف زمان در روزهای مختلف و ساعت ها وقت گذراندن در صفحات اینترنتی، با عضویت در قسمت اطلاع رسانی سامانه روگو و دنبال کردن روگو در فضای مجازی، بدون جست و جو از ارزان ترین بلیط ها آگاه شوید. بدین ترتیب به راحتی در جریان نوسان قیمت بلیط هواپیما در روزهای مختلف ماه قرار خواهید گرفت و روگو را به عنوان مسئول بررسی مداوم قیمت ها و اطلاع رسانی ارزان ترین بلیط ها قرار خواهید داد. در نتیجه این فرصت را خواهید داشت تا قبل از مسافران دیگر بلیط ارزان هواپیما خریداری کنید.

سفر به مقصدی ناشناخته

اگر صرفا برای شما یک مسافرت ارزان اهمیت دارد و مقصد خاصی مد نظر ندارید، بهتر است هوشمندانه ترین انتخاب را از میان پرواز های موجود داشته باشید. در سامانه روگو می توانید لیستی از مسیرهای پرتردد به همراه ارزانترین نرخ بلیط طی چند روز آینده را مشاهده نمایید. با این راهکار به راحتی می توانید در تاریخ های مورد نظر خود ارزان ترین بلیط ها برای آن مقصد ها را مشاهده و مورد بررسی قرار دهید .

 

انتخاب بلیط ارزان لحظه آخری هواپیما و پرواز های چارتری

یک راه دیگر، جستجوی پروازهای ارزان و پروازهای چارتری در سایت روگو است. اگر هنگام جست و جوی بلیط هواپیما، گزینه ی چارتری را انتخاب کنید، لیستی از ارزان ترین بلیط ها برای شما به نمایش در خواهد آمد. نتایجی که به شما نشان داده خواهد شد به صورت لحظه به لحظه در حال بروز رسانی هستند و شما می توانید هر لحظه ارزان ترین پروازهای موجود را مشاهده نمایید.

در انتها لازم است بدانید کم کردن هزینه خرید بلیط هواپیما، موضوع مهمی است اما این تنها گام شما برای کاهش هزینه سفر نیست، نکات پیش پا افتاده ای وجود دارند که می توانند تفاوت زیادی در قیمت تمام شده ی سفر ایجاد کنند. موضوعاتی که شاید رعایت کردن هرکدام از آنها به صورت مجزا تاثیر چندانی روی هزینه سفر ما نداشته باشد. اما با در نظر گرفتن مجموعه ی آنها، در پایان سفر تفاوت هزینه در موجودی کیف پول تان نمایان می شود. این نکات را در قالب مقاله ای با عنوان پیشنهاداتی برای کاهش هزینه سفر ارائه شده که خواندن آن خالی از لطف نیست.

پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت روگو به آدرس www.rogo.ir مراجعه کرده و با مشاهده بخش های مختلف آن اعم از فرآیند جستجو و نمایش بلیط ها، تجربه فوق العاده ای از رزرو بلیط هواپیما و یا خرید آن را به دست آورید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019