تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱ فروردین , ۱۳۹۷


بازی لعیا زنگنه و امیرحسین مدرس در سریال خواب بلند

بازی لعیا زنگنه و امیرحسین مدرس در سریال خواب بلند

سریال خواب بلند

بازی لعیا زنگنه و امیرحسین مدرس در سریال خواب بلند

مینی‌ سریال خواب بلند به کارگردانی احمد کاوری با موضوع انتخابات 88 و 9 دی از سه‌شنبه 10 دی ماه از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.

مصطفی علمی‌فرد تهیه‌کننده «خواب بلند» گفت: طرح اولیه این اثر از سوی سیمافیلم به من پیشنهاد شد که با توجه به مضمون کار و چند لایه بودن داستان که در آن زمان یک سیناپس 70 صفحه‌ای در اختیار ما قرار گرفته بود، بسیار علاقه‌مند شدم تا تولید آن را بر عهده بگیرم.

بازی لعیا زنگنه و امیرحسین مدرس در یک سریال سیاسی

بازی لعیا زنگنه و امیرحسین مدرس در یک سریال سیاسی


وی درباره‌ی داستان مجموعه «خواب بلند» بیان کرد: قصه درباره‌ی صبا و امیر زوج روزنامه‌نگاری است که در یک دفتر روزنامه فعالیت می‌کنند. در بحبوحه‌ی انتخابات 92 مقاله‌ای توسط صبا تنظیم می‌شود که بخاطر شرایط ملتهب جامعه برای چاپ آن با مخالفت همسرش امیر که سردبیر روزنامه نیز هست مواجه می‌گردد و این امر باعث کدورت بین آنها شده و صبا نیز به کشورش بدبین می‌شود و بیان می‌کند که در این کشور آزادی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: لعیا زنگنه، امیر حسین مدرس، امیررضا دلاوری، محبوبه بیات، خاطره حاتمی، مجید مشیری، زهرا سعیدی و امیر کاظمی نقش‌های اصلی «خواب بلند» را ایفا کرده‌اند.

این تهیه‌کننده افزود: بخش عمده‌ای از داستان در فضای انتخابات امسال می‌گذرد اما در فلاش بک‌هایی به اتفاقات بعد از انتخابات سال 88 و حماسه نه دی نیز پرداخته می‌شود.

وی ادامه داد: تصویربرداری این مینی سریال از 25 آبان آغاز شده و همچنان ادامه دارد و کلیه لوکیشن‌ها در تهران است.


سریال خواب بلند

«خواب بلند» در شش قسمت 45 دقیقه‌ای تولید شده، محصول سیما فیلم است و پخش آن از سه‌شنبه دهم دی ماه ساعت 20 و 45 دقیقه از شبکه سه سیما آغاز می‌شود.
سایر عوامل این مینی سریال عبارتند از: مجری طرح : شرکت هورشید فیلم، مدیر تولید: طاهر امنی، دستیار تهیه: مهدی حیدری، مشاور تهیه: فاطمه حیدری، مشاور اجرایی: محمد عفراوی، مدیر برنامه‌ریزی: رضا اصغری، دستیار اول کارگردان: محبوبه نظری، دستیار دوم کارگردان: رضا روحی، مدیر تصویربرداری: اسماعیل آقاجانی، مدیر صدابرداری: کامران کیان ارثی، طراح صحنه و لباس: علی مربی، طراحی و اجرای گریم: آرمین اسماعیلی، تدوین:حسن ایوبی، حسین حشمت‌نیا، موسیقی: پوریا حیدری، مدیر تدارکات: حمیدرضا حاجی‌زاده، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: اکبر آقامحمدی ، طراحی و اجرای تیتراژ: فرید ناظر فصیحی

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017