تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹


بازیگر مشهور در تدارك افتتاح يك رستوران !+عکس

بازیگر مشهور در تدارك افتتاح يك رستوران !+عکس

تب رستوران‌داري و راه‌اندازي انواع غذاخوري‌ها و كافي‌شاپ‌هاي رنگارنگ اگر چه به طور عمده سال‌هاي پاياني دهه 80 در ميان هنرمندان اوج گرفت، ولي در ادامه با آن جديت مورد اقبال واقع نشد. ولي همچنان هرازگاهي يكي از هنرمندان يا چهره‌هاي مشهور در عرصه‌هاي ديگر شانس خود را در اين زمينه هم امتحان مي‌كنند.

سامان مقدم، بهرام رادان، احمدرضا عابد‌زاده، اكبر رحمتي، نادر سليماني، زوج ليلا حاتمي و علي مصفا، اشكان خطيبي و.. از جمله كساني هستند كه در اين زمينه فعاليت كرده يا مي‌كنند. اين اواخر هم كه كريم باقري مسؤوليت يكي از شعب رستوران‌هاي زنجيره‌اي KFC را عهده‌دار شده و روناك يونسي نيز اخيراً خبر از تأسيس شعبه‌اي از رستورانش را در جزيره كيش داد.
اما مي‌رسيم به سوپراستار محبوب و اخلاق‌گراي سينما و تلويزيون، شهاب حسيني كه گويا مصمم شده بزودي يك رستوران جديد را در تهران افتتاح كند. البته او چند سالي است كه كافي‌شاپ «كافه هنر» را در منطقه بلوار امام لواسان راه‌اندازي كرده و اين محل جدا از خوراكي‌هايي كه در اختيار مشتريانش قرار مي‌دهد و مالك سرشناس خود، به خاطر دكوراسيون چوبي زيباي داخلي‌اش اسم و رسمي هم دارد. حسيني كه به گفته خودش اداره كافي شاپ كافه هنر را به همسرش سپرده است، تصميم دارد رستوران جديدي را حوالي خيابان طالقاني افتتاح كند. جايي كه به نسبت كافي شاپ او، در مركز شهر قرار دارد و دسترسي به آن آسان‌تر خواهد بود. اين پاتوق كه شنيده مي‌شود محلش هم انتخاب شده، قرار است با مديريت كامل حسيني اداره شود و منوي كاملي هم براي آن در نظر گرفته شده.
حسيني كه اين روزها به خاطر دريافت جايزه اسكار بهترين فيلم خارجي توسط «جدايي نادر از سيمين» نامش به عنوان يكي از بازيگران اصلي اين اثر همپاي ساير عوامل آن بيش از پيش به گوش مي‌رسد، اگر چه ترجيح داد چندان در متن رويدادهاي جهاني مربوط به آن شركت نداشته باشد، قطعاً با افتتاح قريب‌الوقوع اين رستوران، بازهم خبرساز خواهد بود.
البته مشخص نيست كه او تا چه حد در اين رستوران حضور فيزيكي خواهد داشت، چون با توجه به مسافت محل زندگي‌اش در لواسان تا مركز شهر بايد زمان زيادي را صرف رفت‌وآمد كند. به هر حال اين محل مي‌تواند يك پاتوق فرهنگي مناسب باشد، چرا كه به قول خود حسيني، «يك ضرب‌المثل فرانسوي مي‌گويد ايده‌هاي بزرگ، هميشه از پشت ميزهاي كوچك كافه‌ها شكل مي‌گيرد».

وبگردی
Copyright 2007 - 2019