تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۹


بازیگر زن سریال تلویزیونی دزدیده شد

بازیگر زن سریال تلویزیونی دزدیده شد

روز گذشته منابع آگاه به «تماشا» خبر دادند یکی از بازیگران زن سریال «پروانه» ناپدید شده است! طبق اعلام این منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود، یکی از بازیگران زن این سریال از کنار هتل محل اقامت گروه فیلمبرداری در شهر «رامسر» توسط اشخاصی ناشناس ربوده شده است.

این اتفاق روز یکشنبه افتاده است. برای اطلاع از صحت و سقم این خبر با تهیه کننده این سریال یعنی منصور سهراب پور تماس گرفتیم که او در پاسخ به این سوال که آیا این اتفاق رخ داده است گفت: «از صبح چند نفر این سوال را از من پرسیده اند و این برای من عجیب است. من الان در جلسه ای هستم و نمی توانم صحبت کنم.»

از سهراب پور خواستیم این خبر را تایید یا تکذیب کند که او گفت: «تایید نمی کنم». حالا باید در روزهای آینده منتظر ماند و دید که این جمله به این معناست که سهراب پور «تکذیب هم نمی کند» یا این خبر شایعه ای بیش نبوده است. سریال «پروانه» را جلیل سامان کارگردانی می کند.

حامد کمیلی، نیما رئیسی، مهدی سلوکی، قطب الدین صادقی، شهرام عبدلی، فرشید نوابی، سارا بهرامی، سپیده خداوردی و الهام چرخنده از بازیگران اصلی این سریال هستند که تاکنون همگی آنها مقابل دوربین رفته اند. قصه این مجموعه در اواخر دهه پنجاه می گذرد و روایتگر داستان جوانی به نام امیر است که در سال های دهه پنجاه به دنبال گمشده خویش است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019