تماس با مدیر
یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷


بازیگری شبیه هیلاری کلینتون برای بازی در نقش هیلاری

بازیگری شبیه هیلاری کلینتون برای بازی در نقش هیلاری

با وجود این که هفته گذشته احتمال بازی اسکارلت جوهانسون، جسیکا چاستن و اما استون نیز در نقش هیلاری کلینتون مطرح بود، گفته می شود کری مولیگان برای بازی در این نقش انتخاب شده است.
کری مولیگان قرار است در نقش سال هایی از زندگی وزیر امور خارجه سابق آمریکا بازی کند که او در سرویس خدمات عمومی کار می کرد.
این بازیگر انگلیسی که برای بازی در فیلم “آموزش” نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود، در کمال تعجب جای بازیگران مطرح آمریکایی را گرفت.
هر چند این خبر هنوز رسما اعلام نشده، اما گفته می شود جیمز پانسولت کارگردان این فیلم، از این انتخاب ابراز رضایت کرده است.
این فیلم روایتگر زندگی هیلاری رادهام در زمانی است که او وکیلی جوان بود و در کمیته ای که برای احضار ریچارد نیکسون رییس جمهور وقت آمریکا به دادگاه کار می کرد، حضور داشت. او آن زمان با بیل کلینتون هم دانشگاهی بود.

یانگ ایل کیم فیلمنامه این فیلم را نوشته است. کری مولیگان به این ترتیب نقشی را به دست می آورد که در میان بازیگران زیر چهل سال آمریکا، در چند سال اخیر به دست آوردن آن خیلی مهم بود.
مولیگان در فیلم هایی چون “شرم”، “بران” و “هرگز به من نگو برو” بازی کرده و با فیلم “درون لوین دیویس” برادران کوئن نیز در کن دیده شد.

caffecinema.com

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017