تماس با مدیر
دوشنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۸


بازگشت دوباره مهناز افشار به ایرانشهر + عکس

بازگشت دوباره مهناز افشار به ایرانشهر + عکس

بازگشت دوباره مهناز افشار و سیامک انصاری به ایرانشهر + عکس
نمایش «آمدیم، نبودید، رفتیم» کاری از رضا حداد بعد از وقفه 15 روزه، از سهشنبه 15 فروردین بار دیگر در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه میرود.

مهناز افشار در آمدیم، نبودید، رفتیممهناز افشار در آمدیم، نبودید، رفتیم

به گزارش خبرآنلاین، این نمایش که از چهارم اسفندماه 90 روی صحنه تماشاخانه ایرانشهر رفت، بعد از تعطیلات سال نو، بار دیگر اجرای خود را از سر می‌گیرد و ساعت 20 هر شب در در تالار استاد سمندریان این مجموعه روی صحنه می‌رود؛ نمایشی متفاوت که از جلوه‌های بصری و تصاویر ویدئویی و همچنین حضور بازیگران سینما و تلویزیون چون مهناز افشار و سیامک انصاری بهره گرفته است.

«آمدیم، نبودید، رفتیم» به نویسندگی محمد چرمشیر و کارگردانی رضا حداد در حالی در مجموعه تماشاخانه ایرانشهر اجرای خود را از سر می‌گیرد که در سال گذشته، شب‌های بسیاری در دو نوبت 20 و 22:30 روی صحنه می‌رفت و بلیت های آن نیز از قبل پیش‌فروش شده بود.

این نمایش با مدت زمان 100 دقیقه و با بازی هنرمندانی چون برزو ارجمند، نیما انصافیان، رضا بهبودی، خسرو پسیانی، ستاره پسیانی، پانته­آ پناهی‌ها، امیر جنابی، بابک حمیدیان، یاسر خاسب، لیلی رشیدی، نگار عابدی، داریوش فائزی، شبنم فرشاد جو، نازگل نادریان روایتی متفاوت از داستان قدیمی و خواندنی «پینوکیو» و آرزوی او برای انسان شدن است.

سیامک احصایی طراح صحنه، گلناز گلشن طراح لباس روزبه بمانی، آنکیدو دارش، همایون نصیری موسیقی، گروه دارکوب اجرای زنده موسیقی و یاسر خاسب سرپرست گروه کرئوگرافی نمایش «آمدیم، نبودید، رفتیم» را بر عهده دارند.

تماشاخانه ایرانشهر دو روز زودتر از سایر مجموعه‌‌های نمایشی در پایتخت کار اجرای عمومی نمایش را آغاز کرده است، ضمن اینکه در طول تعطیلات نیز گروه‌های نمایشی در این مجموعه تمرین‌های خود را انجام می‌دادند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017