تماس با مدیر
سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹


بازداشت مشهور ترین قاضی زن انگلیس+عکس

بازداشت مشهور ترین قاضی زن انگلیس+عکس

کنستانتين بديسکو” 55 ساله به اتهام نشر اکاذيب و دروغ گفتن به پليس هنگام بازجويي بازداشت شده است. او متهم است در جريان تحقيقات درمورد يکي از وزراي سابق کابينه انگليس به پليس در مورد او دروغ گفته است.

اين خانم قاضي از همسايگان و دوستان نزديک اين آقاي وزير به نام “پراس” است که بعد از مدتي رابطه نزديکي با او برقرار کرده و همين مسئله باعث شد تا او به خاطر اين مرد به پليس دروغ بگويد.

او در حمايت از اين مرد و مخدوش کردن اعتبار وزيري که به جاي او منسوب شده بود با يک روزنامه همکاري کرده و اطلاعاتي درمورد اين جريان در اختيار يک روزنامه نگار قرار داد اما زمانيکه پليس براي روشن شدن جريان از وي بازجويي کرد او هرگونه ارتباط با مطبوعات را انکار کرد که بعدها توسط ايميل هايي که او زده بود مشخص شد وي با يک روزنامه نگار معروف به نام “اندرو اندرسون” در رابطه بوده است و گزارشاتي براي وي ارسال کرده است.

اين زن متهم است با نفوذ سياسي اش در سال 2010 قصد فريب افکار عمومي را داشته است و همين مسئله باعث شد تا پليس بريتانيا پرونده اين زن را به دادگاه فرستاده و او که يک وکيل مدافع و يک قاضي نيمه وقت است بازداشت کرده و پروانه کاري اش را به حالت تعليق در آورد

وبگردی
Copyright 2007 - 2019