تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲ شهریور , ۱۳۹۶


بارش برف و باران از چهارشنبه در کشور آغاز می شود

بارش برف و باران از چهارشنبه در کشور آغاز می شود

بارش برف و باران

 

پیش بینی هوا: بارش باران در تهران

 

 کارشناس سازمان هواشناسی کشور ازبارش برف و باران در 8 استان کشور از فردا خبر داد و گفت: این سامانه بارشی روز چهارشنبه به تدریج مناطق شمال‌غرب و غرب کشور را در بر می‌گیرد.

فریبا گودرزی درباره وضعیت هوا در سه روز آینده گفت: براساس پیش بینی‌های صورت گرفته از سوی سازمان هوا شناسی، امشب در بیشتر نقاط کشور جوی پایدار را شاهد خواهیم بود،این در حالی است که از فردا بعد از ظهر با عبور موجی در برخی از مناطق شمال غرب و غرب کشور بارش پراکنده رخ می‌دهد.

او در ادامه با بیان این مطلب که آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، زنجان از بعدازظهر فردا شاهد بارش پراکنده خواهند بود، گفت: سه شنبه علاوه بر شمال غرب دامنه‌های البرز و برخی از مناطق سواحل دریای خزر و با تاخیر برای شمال شرق بارش پراکنده برف و باران را شاهد خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی کشور با بیان این‌مطلب که طی دو روز آینده به دلیل پایداری در شهرهای صنعتی و پر جمعیت آسمان غبار آلود خواهد بود، گفت: کیفیت هوا در شهر هایی مثل تهران، اصفهان، کرج، قزوین، اراک غبار آلود است.

گودرزی از ورود سامانه بارشی از چهارشنبه خبر داد و گفت: این سامانه به تدریج مناطق شمال غرب و غرب کشور اواخر وقت دامنه های البرز را در بر می گیرد و در این مناطق بارندگی را شاهد خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی کشور در خاتمه درباره وضعیت هوا در پایتخت اشاره کرد و گفت: تهران به ویژه شمال پایتخت سه شنبه شاهد بارش پراکنده باران است که با آغاز بارندگی ها به طور قطع هوا سردتر می شود.


Copyright 2007 - 2017