تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱۸ تیر , ۱۳۹۹


باراک اوباما اعدام شد+عکس

باراک اوباما اعدام شد+عکس

به گزارش شیعه آنلاین ، گفته می شود در پی اعدام عروسک اوباما، تظاهر کنندگان شعار “الله أکبر” و “مرگ بر آمریکا” سر دادند.

قابل ذکر است هفته گذشته سربازان ارتش اشغالگر ایالات متحده آمریکا، برای چندمین بار قرآن کریم که کتاب مقدس همه مسلمانان جهان است را در افغانستان مورد اهانت قرار دادند.

در پی این رفتار توهین آمیز سربازان آمریکایی، ابتدا ملت مسلمان افغانستان و سپس مسلمانان دیگر کشورهای جهان با برگزاری ده ها تظاهرات اعتراض آمیز و برگزاری مراسم مختلفی، علیه ایالات متحده آمریکا قیام کرده و خواستار عذرخواهی فوری این کشور از همه مسلمانان جهان شدند.

خشم مسلمانان جهان که نگرانی دولتمردان آمریکایی را برانگیخت، «باراک اوباما» رییس جمهور آمریکا را به عذرخواهی ساده ای واداشت اما به رغم این عذرخواهی، مسلمانان سراسر جهان به اعتراضات خود ادامه داده اند.

دامنه اعتراضات مسلمانان خشمگین در برخی کشورها مانند افغانستان و پاکستان که خواستار حمله به سفارت ایالات متحده آمریکا بوده اند، به گونه ای بوده که در یک هفته گذشته چندین تن کشته و زخمی در پی داشته است.

اما در این میان متأسفانه در جمهوری اسلامی ایران که أم القری جهان اسلام است، به جز چندین بیانیه که این اقدام توهین آمیز را محکوم کرده اند، تا به این لحظه تحرک جدی مشاهده نشده که این خود جای تأسف دارد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019