تماس با مدیر
پنج شنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۷


باتری های تبلت های اپل از بقیه بهتر است

باتری های تبلت های اپل از بقیه بهتر است

باتری های تبلت های اپل از بقیه بهتر است

گرچه در برخی تست‌ها، از جمله تست سرعت، گلکسی نوت ۱۰٫۱ (نسخه ۲۰۱۴) از آیپد ایر پیشی گرفته، اما وقتی صحبت از باتری باشد، تبلت های اپل گوی سبقت را از همه رقبا می‌ربایند.

کدام تبلت ها بهترین شارژدهی باتری را دارند؟

همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینید، آیپد ایر توانسته در زمینه طول عمر باتری در هنگام استفاده از اینترنت، رتبه اول را به خود اختصاص دهد. آیپد مینی با نمایشگر رتینا و آیپد ۲ در رتبه های بعدی قرار گرفته‌اند. تبلت هایی چون Tesco Hudi، گلکسی نوت ۱۰٫۱ (نسخه ۲۰۱۴)، آمازون کیندل فایر HDX 8.9، نکسوس ۷ نسخه ۲۰۱۳  نیز به ترتیب در این لیست جای دارند.
در هنگام پخش ویدیو باز هم باتری آیپد ایر از مابقی تبلت ها بهتر عمل می‌کند و قادر است توان لازم برای پخش ۷۷۷ دقیقه ویدیو را در اختیار این تبلت رده بالای اپل قرار دهد. دو تبلت محبوب آمازون کیندل فایر HDX 8.9 و نکسوس ۷ نسخه ۲۰۱۳ هم در رده های دوم و سوم قرار دارند. گلکسی نوت ۱۰٫۱ (نسخه ۲۰۱۴) هم با توان پخش پی در پی ۴۶۵ دقیقه ویدیو، رتبه هشتم این لیست را به خود اختصاص داده.
لازم به ذکر است که این تست تنها بر روی همین ۸ تبلت صورت گرفته و نتایج آن فقط جایگاه نسبی این ۸ محصول را نسبت به هم نشان می‌دهد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017