تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹


این خواننده مشهور پسر پنهانی دارد

این خواننده مشهور پسر پنهانی دارد

این خواننده ۴۸ ساله که دو هفته پیش از دنیا رفت پسری با نام ” نیک گوردون ” را به خانه خود واقع در آتلانتای جورجیا برد تا این پسر را از گذشته مشکل دار و ناخوشایندش نجات دهد .

اگرچه ویتنی هوستون هیچ وقت این پسر را رسما” و قانونا” به فرزندی نپذیرفت اما همیشه او را مثل پسر خودش می دانست.

نیک ۲۲ ساله که ویتنی را مادر صدا می کرد ، برای بابی کریستینا ،دختر ۱۸ ساله خواننده آهنگ موفق “من همیشه دوستت خواهم داشت”، مثل یک برادر واقعی است.

ویتنی که سالها بود برای ترک اعتیاد به مواد مخدر و الکل ، تلاش می کرد بسیاری از دارائی های خود را در طول مدت زندگی اش حیف و میل کرده است اما ۲۰ میلیون دلار برای خانواده اش به ارث گذاشته است که ظاهرا” نیک هم در این ارثیه سهیم است.

یک منبع خبری به روزنامه “سان ” گفت:”نیک مثل یکی از اعضای خانواده او بود . او نیک را مانند فرزند واقعی اش دوست داشت و مانند هر مادری که فرزندش را دوست دارد و به او محبت می کند به نیک عشق می ورزید. اگر نام نیک در وصیت نامه ویتنی ذکر نشده باشد احتمالا” بخاطر این است که این وصیت نامه قبل از اینکه نیک وارد این خانواده شود ، نوشته شده است.”

“در هر حال بابی سهم نیک را به او می دهد زیرا میداند که این خواسته قلبی مادرش است و نیک مانند برادر او است.”

بعد از مرگ غم انگیز ویتنی هوستون ، نیک در صفحه تویتر خود به او ادای احترام کرد.

او در این وب سایت نوشت:”با آرامش کامل بخواب . برای همه حمایتها و کمک هایت از تو سپاسگذارم. یک ستاره افسانه ای مانند تو برای همیشه و تا ابد زنده خواهد بود.”

وبگردی
Copyright 2007 - 2019