تماس با مدیر
پنج شنبه, ۶ تیر , ۱۳۹۸


این خانم زیبا دیگر نمیخواد مانند آنجلینا جولی باشد +عکس

این خانم زیبا دیگر نمیخواد مانند آنجلینا جولی باشد +عکس

کاترین هیگل که تصمیم داشت مانند آنجلینا  جولی و برد پیت یک خانواده بزرگ را تشکیل دهد از این تصمیم منصرف شد.کاترین در مورد منصرف شدن تصمیمش گفت:آنجلینا و خانواده بزرگش همیشه برای من الهام بخش بودند و من قصد داشتم مانند آنجلینا یک خانواده بزرگ و چند ملیتی داشته باشم اما مادر بودن مسئولیت بسیار بزرگی است و متتقد هستم پدر و مادر باید کارهای بسیار بزرگی برای نگهداری حتی یک فرزند انجام بدهند.

این بازیگر جوان که در حال حاضر یک دخترخوانده سه ساله دارد ،می گوید: وقتی آنجلینا و برد پیت را همراه با خانواده بزرگشان می دیدم با خودم فکر می کردم که داشتن فرزندان بسیار زیاد از فرهنگها و ملیتهای مختلف ایده فوق العاده ای است .من حالا فقط یک فرزند دارم و حتی نمی توانم تصور کنم که توانایی نگهداری  بیشتر از دو بچه را داشته باشم ، فکر نمیکنم مسئولیتی سنگین تر از مادر بودن باشد ، من واقعا نمی دانم که آنجلینا و برد چگونه از عهده این همه مسئولیت و کار زیاد بر می آیند.

البته ناگفته نماند گفته های این بازیگر زیبا و مشهور به این معنا نیست که او نمی خواهد بچه دیگری داشته باشد چراکه کاترین اخیرا” فاش کرد که خیلی دوست دارد یک کودک دیگر را به فرزندی قبول کند. وی در ادامه گفت: همسرم ( جاش ) و من در مورد این موضوع حتی قبل از اینکه نامزد کنیم صحبت کرده بودیم اما تصمیم گرفتیم اول یک کودک را به فرزندی قبول کنیم.
امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019