تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹


این بازیگر از بازی در برنامه های کمدی می ترسد+عکس

این بازیگر از بازی در برنامه های کمدی می ترسد+عکس

رابرت پتینسون از برنامه های کمدی می ترسد :

دوتا خبر از دو سلبریتی معروف...

رابرت پتینسون از حضور در برنامه کمدی ” شنبه شب زنده” به شدت وحشت دارد.

این بازیگر مشهور مجموعه “گرگ و میش” هیج وقت در برنامه های کمدی تلویزیون آمریکا که گاهی اوقات توسط بازیگران و افراد مشهور اجرا می شود ، شرکت نخواهد کرد زیرا معتقد است که برای کارهای طنز اصلا” استعداد ندارد.

او گفت:” انجام کارهای کمدی برای من غیر ممکن است .اگر نقش کمدی بازی کنم وحشتناک می شوم .مردم از من تقاضا می کنند که در برنامه هایی مانند” شنبه شب زنده” شرکت کنم اما انجام چنین کاری برای من غیر ممکن است و من هرگز برنامه های کمدی اجرا نمی کنم .حضور در این برنامه ها واقعا” ترسناک است.”

این ستاره ۲۵ ساله قبول دارد که مثل گذشته کارهای احمقانه و دیوانه وار انجام نمی دهد زیرا از زمانی که مشهور شده است مردم توقع خاصی از او دارند.

او به مجله ریویل گفت:”من قبلا” به حرفهای هیچ کس اهمیت نمی دادم و اصلا” برایم مهم نبود که مردم درباره من چه فکری می کنند اما در حال حاضر مجبورم به این قبیل مسائل توجه کنم تا بتوانم جایگاه خودم را در این حرفه حفظ کنم. شاید هم بخاطر این است که سن من بیشتر شده است و بیشتر به همه چیز توجه می کنم.”

” من قبلا” کمی بی ملاحظه تر و سرکش تر از حالا بودم اما در حال حاضر ادامه دادن به این رویه برایم امکان ندارد.من عادت داشتم همیشه دیوانه وارترین کارها را انجام دهم و اصلا” به این موضوع توجه نمی کردم که مخاطبانی دارم که نظاره گر زندگی من هستند. دائما” دلم می خواست کارهای عجیب و غریب انجام بدهم اما حالا همه چیز فرق می کند و مردم توقعات خاصی از من دارند و من مجبورم قبل از انجام هر کاری بخوبی درباره عاقبت آن فکر کنم.”

وبگردی
Copyright 2007 - 2019