تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۳ مهر , ۱۳۹۸


این آرایش برازنده ی شما نیست!!

این آرایش برازنده ی شما نیست!!

همه ی ما زمانی که هدفمان از انجام کاری مشخص نیست دچار شک و تردید و گاهی اشتباه خواهیم شد که این میتواند ما را به یک بی قید و بندی که خودمان هم متوجه ی آسیب آن نیستیم برساند.
 یکی ازمهمترین موارد همین رسیدگی به شکل ظاهری افراد است که به تازگی تفاوتی نمیکند چه دختر و خانم باشد و یا پسر و آقا ..
 
امروزه معیارهای زیبایی افراد تغییر کرده و به جایی رسیده که گاهی در بعضی افراد می بینیم که بی هیچ اظهار نظری خود را بسیار مطمئن به دست پیرایشگر و آرایشگری سپرده اند تا بر اساس مد روز آنها را به هر شکل ممکن درآورد خواه به فرد بیاید یا خیر و این می تواند به مرور نه تنها از نظر شکل ظاهری بلکه احساسی و معنوی هم آسیبهایی به فرد برساند .
 
 جدای از نطرهای کارشناسانه ای که می توان از یک متخصصص در زمینه ی آرایش و پیرایش کمک گرفت، بهترین کسی که می تواند به هر فرد کمک کند تا او بداند که چه چیز به او می آید یا خیر خود آن فرد است .

 
اکثر اوقات دیده شده که نظر نهایی که هر فرد در پایان کار روی شکل ظاهری خود داده است بسیار تاثیر گذار تر از زمانی بوده که به طور مطلق خود را در اختیار نظرات یک کارشناس زیبایی قرار داده است.
 
سوال دوست عزیز :
از رنگهای باز و روشن و شاد در آرایش استفاده می کنم اما گاهی ناهماهنگی آنها چهره ام را مصنوعی و سنم را بیشتر نشان می دهد این حد تعادل در رنگامیزی در میکاپ کجاست؟
 
پاسخ:
برای داشتن یک آرایش متعادل و به اندازه بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید :

 
1- داشتن یک پوست صاف و خوب با هر چهره ای اصل زیبایی شماست پس به پوستتان اهمیت دهید.
2- زدن چند برس ریمل به مژه ها برای چشمها کافیست تا آنها به جذابیت برساند .
3- زمانی که دوست دارید از رنگهای شاد برای میکاپ استفاده کنید، در پایان کار حتما با رنگ مات و کمرنگ همان رنگ شاد آن را بپوشانید قطعا آرایشتان شیکتر و زیباتر خواهد شد.
4- زیاد اطراف چشمها را با سایه های رنگارنگ نپوشانید حالت اصلی چشمها را حفظ کنید تا طبیعی و زیباتر به نظر آیید.
 
شما که با چنین میکاپ چشمی موافق نیستید؟!
 
این آرایش برازنده ی شما نیست!!
 
5- رنگ پوست خودتان را حفظ کنید هیچگاه در صدد تغییر رنگ آن بر حسب مد و تبلیغات نباشید رنگ اصلی پوست شما بهترین رنگ انتخابی برای زیبایی شماست.
6- عادت کردن و عادت دادن چهره به آرایش نه تنها آسیبهای جدی به پوست، مو، چشمها و مژه ها خواهد رساند که گاهی نداشتن آن سبب می شود که شما چهره ی واقعی خود را فراموش کنید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019