تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹


ایجاد رعب و وحشت در ایستگاه مترو تهرانپارس توسط پسر جوان + عکس

ایجاد رعب و وحشت در ایستگاه مترو تهرانپارس توسط پسر جوان + عکس

ایستگاه مترو

ایجاد رعب و وحشت در ایستگاه مترو تهرانپارس توسط پسر جوان پسر مقیم آمریکا به خاطر دختر مورد علاقه‌اش ایستگاه مترو را به هم زد. صدای فریاد‌های پسر جوان در ایستگاه مترو پیچیده بود. آن‌قدر عصبانی بود که حتی ماموران مترو نیز حریف نمی‌شدند. تنها یک راه وجود داشت تا جلوی عربده‌کشی‌های پسر جوان گرفته شود آن هم دست به کار شدن پلیس بود.

 

پسری که به خاطر عشقش مترو را به هم ریخت + عکس
ایجاد رعب و وحشت در ایستگاه مترو تهرانپارس توسط پسر جوان
ساعت ۱۹:۴۰، چهارم تیرماه ماموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از یک مورد درگیری روی سکوی شمالی ایستگاه متروی شمالی تهرانپارس مطلع شدند.

 

 

ماموران جهت همکاری با عوامل حراست متروی تهرانپارس بلافاصله به محل رفتند. با حضور ماموران در ایستگاه مترو و آغاز بررسی‌های پلیسی و تحقیق از عوامل حراست ایستگاه مشخص شد، پسر جوانی ناگهان وارد حریم ریلی مترو شده و شروع به عربده‌کشی، ایجاد رعب و وحشت و بر هم زدن نظم عمومی کرده است.

 

 

مسئولان مترو هم با دیدن این صحنه بلافاصله برق را قطع کرده و ماجرا را به نیروهای حراست اطلاع داده‌اند. این درحالی بود که این کار پسر جوان باعث ازدحام جمعیت و تأخیر در حرکت قطارها شده بود.

 

 

در ادامه ماموران در اقدامی ضربتی متهم را بازداشت کردند و از داخل تونل بیرون آوردند و او را به اتاق حراست منتقل کردند. متهم وقتی در اتاق حراست در مقابل ماموران قرار گرفت، خود را آرمان ۲۶ساله معرفی کرد و گفت:

 

من ۱۶‌سال است که در آمریکا زندگی می‌کنم و به خاطر ازدواج با دختر مورد علاقه‌ام به ایران آمده‌ام. امروز او را در ایستگاه مترو پیدا کردم ولی او به درخواست من جواب رد داد و من نیز دست به چنین اقداماتی زدم. سپس دختر مورد علاقه آرمان که نازنین نام داشت به اتاق حراست دعوت شد.

 

دختر جوان نیز با تأیید گفته‌های آرمان به‌عنوان شاهد به همراه پسر تبهکار به کلانتری منتقل شد. سرهنگ علیرضا ناصری‌نژاد رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس با تأیید این خبر، گفت: پس از تشکیل پرونده متهم جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا فرستاده شد.

 

منبع: شهروند

وبگردی
Copyright 2007 - 2019