تماس با مدیر
جمعه, ۲۰ تیر , ۱۳۹۹


اولین فوتبالیست زن در تبلیغ فیفا 2016

اولین فوتبالیست زن در تبلیغ فیفا 2016

فیفا 2016

استف کیتلی نخستین زن فوتبالیستی است که تصویرش روی کاور فیفا 16 رفت.

استف کیتلی(Stephanie Catley) مدافع تیم ملی زنان استرالیا نام خود را در کتاب تاریخ فوتبال نوشت زیرا او نخستین زن فوتبالیستی است که تصویرش روی کاور بازی ویدئویی فیفا نقش می بندد.

کیتلی که همراه با تیم ملی کشورش در جام جهانی 2015 کانادا حضور داشت، تصویرش روی این کاور در کنار لیونل مسی(Lionel Messi) ستاره بارسلونا دیده می شود.

 

اولین زن روی کاور فیفا

استف کیتلی نخستین زن فوتبالیست در تبلیغ فیفا

بر اساس ابتکار جدید این شرکت تولید بازی، هواداران می توانند انتخاب کنند که فرد دیگری که تصویرش در کنار مسی می آید، چه کسی باشد. فیفا 16 تیم ملی 12 کشور را در بازی های خود دارد که تیم ملی استرالیا نیز در بین این 12 تیم است.

کیتلی درباره احساسش نسبت به انتشار عکس روی کاور فیفا 16 گفته است: «کلمات نمی توانند هیجانی را که من از دیدن کاور فیفا 16 حس کردم، توصیف کنند. این مانند یک رویاست که تحقق یافته است».

وی ادامه داد: «من همیشه به بازی فیفا علاقه مند بوده ام و حالا بسیار خوشحالم که خودم نیز در آن حضور دارم، خصوصاً این که تصویرم در کاور در کنار لیونل مسی قرار گرفته است».

 

استف کیتلی نخستین زن در تبلیغ فیفا

نخستین زن فوتبالیست در فیفا 16

مدافع 21 ساله استرالیایی از دیدن گرافیک و کیفیت بالای کاور نیز شگفت زده شده است. وی در این باره گفته است: «در تصویر روی کاور همه جزئیات به خوبی رعایت شده است. به اعتقاد من گرافیک آن فوق العاده و بی نقص است».

فیفا 16

تیم ملی فوتبال زنان استرالیا در جام جهانی کانادا در مرحله یک چهارم نهایی از ژاپن شکست خورد و از این تورنمنت حذف شد. فیفا 16 از ماه سپتامبر در بریتانیا توزیع می شود.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019