تماس با مدیر
شنبه, ۸ آذر , ۱۳۹۹


اوباما و رابطه پنهانی او با بیانسه خواننده مشهور + عکس

اوباما و رابطه پنهانی او با بیانسه خواننده مشهور + عکس

خواننده مشهور

خیرا در رسانه های فرانسوی خبری منتشر شده است که ادعا دارند باراک اوباما و بیانسه به شدت عاشق هم هستند! شایعه ارتباط بین رئیس جمهور امریکا و خواننده سوپراستار که هر دو متاهل هستند برای اولین بار در ایستگاه رادیویی Europe 1 منتشر شده است. پس از اعلام این خبر کریستین کوراتی ،مسئول روزنامه واشنگتن پست، سریع در مقاله ای گفت:”من به شما می گویم که این خبر کذب است.

 

ولی عکاسی به نام پاسکال روستین که ماه گذشته عکسی از رئیس جمهور فرانسه فرانکویس هولند را که مخفیانه به خانه مشترک با معشوقه اش می رفت را گرفته بود اکنون ادعا دارد که باراک اوباما با بیانسه ارتباط دارد.

 

افشای رابطه نامشروع اوباما با خواننده مشهور بیانسه (عکس)

 

روستین می گوید، افشاء هر نوع ارتباط بین باراک اوباما 52 ساله و بیانسه 32 ساله به زودی در سراسر دنیا شوک برانگیز خواهد شد.بیانسه در مراسم آغاز ریاست جمهوری اوباما در سال 2009 یک ترانه ملی اجرا کرد و به پارس ناز آن دو دوستان بسیار نزدیکی هستند.از زمان بیان این ادعا از سوی این عکاس، طوفان عجیبی در رسانه های فرانسوی ایجاد شده است. آقای روستین اولین نفری بود که از خیانت آقای هولاند به بانوی اولش والری تریرولیر با بازیگر زن جوانی به نام جولی گیت پرده برداشت.

 

افشای رابطه نامشروع اوباما با خواننده مشهور بیانسه

افشای رابطه نامشروع اوباما با خواننده مشهور بیانسه (عکس)

پاسکال روستین

 

فاصله سنی 20 سال بین اوباما و بیانسه تقریبا همانند فاصله سنی رئیس جمهور فرانسه 59 ساله با خانم گیت 41 ساله است. اوباما یکی از هواداران قدیمی این خواننده است که تاکنون به مناسبت های مختلفی از جمله جشن تولد 50 سالگی میشل در ماه گذشته، او را برای اجرا به کاخ سفید دعوت کرده بود.این ادعا در حالی مطرح شده است که اخیرا خبرهای بسیاری درمورد اختلاف زیاد میشل و باراک اوباما در رسانه ها مطرح می شود و در بسیاری از عکس های خبری می توان شاهد نگاه و رفتارهای سرد این دو باهم بود.

 

افشای رابطه نامشروع اوباما با خواننده مشهور بیانسه (عکس)

 

آقای هولاند و والری تریرولیر

 

 

منبع:پرشین وی

وبگردی
Copyright 2007 - 2019