تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹


اهمیت همزمانی کرم ضد آفتاب و آرایش در مجله سلامت مثبت سبز

اهمیت همزمانی کرم ضد آفتاب و آرایش در مجله سلامت مثبت سبز

همزمانی کرم ضد آفتاب و آرایش

 

اهمیت همزمانی ضد آفتاب و آرایش

همزمانی ضد آفتاب و آرایش گاه مشکل به نظر می آید. استفاده از کرم ضد آفتاب به قدری اهیمت دارد، که بهانه ای برای شانه خالی کردن شانه از زیر آن نمی توان پذیرفت. با توجه به این نکته که آرایش کردن بخش جدانشدنی زندگی برخی از خانم ها شده است، باید به نوعی کرم ضد آفتاب را در خلال این برنامه ثابت گنجاند.

تجدید ضد آفتاب و آرایش

احتمالا بارها و بارها شنیده اید که باید حداقل هر دو ساعت یکبار ضد آفتاب خود را تجدید کنید. اما به زبان آوردن این موضوع بسیار ساده تر از عمل کردن به آن است.

اگر شما یک خانم هستید حتما برای شما هم این سوال پیش آمده است که اگر بعد از استفاده از ضد آفتاب آرایش کرده باشید، چگونه باید بدون خراب کردن آرایش خود دوباره ضد آفتاب‌ را تجدید کنید؟

استفاده از مرطوب کننده و پس از آن کرم ضد آفتاب و حتی کرم پودرو پنکیک جز مراحل متداول آرایش اکثر خانم هاست. اما نکته مهم پس از این مراحل است، یعنی مرحله استفاده از دیگر لوازم آرایشی چون رژگونه، سایه و…

توصیه اول

بهتر است اگر قرار است ساعات زیادی بیرون از خانه باشید، آن هم در روزهای آفتابی تر سال، حتما به نوعی آرایش کنید که به راحتی بتوان کرم ضد آفتاب را تجدید نمود. یعنی از اقلامی چون رژگونه استفاده نکنید تا به راحتی بتوان ضد آفتاب را تجدید کرد.

توصیه دوم

این راه کمی سخت تر است. باید آرایش خود را با یک دستمال مرطوب پاک نموده و ضد آفتابو کرم پودر را تجدید کنید.

توصیه سوم

راهکار اصلی استفاده از کرم ضد آفتاببه تنهایی است. در این حالت، بهترین اتفاق و پیشنهاد استفاده از کرم های ضدآفتاب رنگی است که می تواند پوشش خوبی به پوست شما بدهد و در عین حال از آسیب نور خورشید نیز آن را حفاظت نماید.

ما در این مقاله به شما قدم هایی از یک آرایش سالم و کامل بر پایه ضد آفتاب  را نیز معرفی می کنیم.

قدم اول: انتخاب ضد آفتاب مناسب

ضد آفتابی را انتخاب کنید که به پوستتان در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید پوشش لازم را می دهد. تاریخچه سرطان پوست به مردم هشدار می دهد که از ضد آفتاب هایی استفاده کنند که پوست را در برابر اشعه  ما ورا بنفش خورشید محافظت می کند و حداقل SPF15 داشته باشند. توجه داشته باشید که برای کسانی که پوستشان پوسته پوسته می شود، ضد آفتاب های با SPF بالای ۱۵ مناسب نمی باشد.

قدم دوم: استفاده از ضد آفتاب

لایه ای نازک از ضد آفتابروی پوست صورت و گردنتان بمالید و صبر کنید تا در پوستتان نفوذ کند. سپس اضافی ضد آفتاب را از با دستمال به آرامی از روی پوستتان پاک کنید. بعد دستهایتان را بشویید و آرایش کنید.

قدم سوم: از کرم های ضد آفتاب مخصوص دور چشم استفاده کنید

اگر مالیدن ضد آفتاب به دور چشم، پوست اطراف آن را دچار حساسیت می کند، از کرم های ضد آفتاب مخصوص دور چشم با SPF15  استفاده کنید.

قدم چهارم: از کرم های آرایشی یا مرطوب کننده استفاده کنید.

دقت کنید که مرطوب کننده ها یا کرم های آریشی حاوی ضد آفتاب به تنهایی نمی توانند از پوست شما در برابر آفتاب محافظت کنند، پس استفاده از آنها حتما باید با استفاده از ضد آفتاب ها همراه باشد. پس هنگام خرید دقت کنید و حتما محصولاتی با SPF15 یا بالاتر را خریداری نمایید.

قدم پنجم: از پنکیکاستفاده کنید

استفاده از ذرات پودر روی ضد آفتاب، از پوست شما محافظت می کند. بعلاوه پنکیک کمک می کند تا ضد آفتاب و کرم آرایشی شما ثابت بماند.

قدم ششم: لبهایتانرا فراموش نکنید!

از رژ لب هایحاوی SPF15  استفاده کنید تا لبهایتان نیز همچون پوستتان در مقابل اشعه ماورابنفش محافظت شوند.

قدم آخر: تکرار دوباره این مراحل

اگر وقت زیادی را بیرون از منزل می گذرانید، لازم است روی صورت و گردنتان هر ۲ ساعت یکبار این مراحل را حتما تکرار کنید.

مجله سلامت مثبت سبز خود به سوالات وابهامات ذهن شما در قالب مقالاتی علمی، پاسخ گفته و بر دامنه اطلاعات روزانه شما می‌افزاید.

داروخانه آنلاین مثبت سبز

 

داروخانه اینترنتی چون تمام فواید به بار نشسته فضای مجازی، باعث آسایش و رفاه مردم شده است.

این فضا تا به امروز تا چه اندازه توانسته اعتماد شما را جلب نماید؟

داروخانه اینترنتی به چه فضایی گفته می شود؟

فضای یک داروخانه کامل که تمام اطلاعات و محصولات را در چارچوب مقررات به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین در اختیار مشتریان قرار می دهد، را داروخانه اینترنتی می نامند.

چگونه می توان به این فضا اعتماد کرد؟

باتوجه به آنکه محصولات به فروش گذاشته شده در این فضا مستقیما با سلامت افراد جامعه در ارتباط است، باید کنترل حداکثری بر آن صورت گیرد. در حال حاضر داروخانه های اینترنتی با داشتن تمامی مجوزهای بهداشتی و الکترونیکی، به فعالیت مجاز پرداخته اند.

توجه داشته باشید که مدارک معتبر باید بر روی سایت آنها قابل رویت و پیگیری باشد!

مزیت این فضا چیست؟

می توان بدون اغراق گفت که تاثیر فضای مجازی بر اکثر جنبه های زندگی مفید بوده است. یکی از مهم ترین این فواید دسترسی راحت تر به محصولات کمیاب است.

علاوه بر این، در داروخانه های اینترنتی البته انواع ممتاز آن، اطلاعات پزشکی کاملی در مورد تمام محصولات به فروش رسیده در یک داروخانه معمول در اختیار کاربر گذاشته می شود. اطلاعات مفیدی چون ترکیبات محصول، نحوه استفاده، فواید و خطوط قرمز محصولات، از بخش های بسیار مفیدی است که تنها شما در این فضا می توانید به آن دست یابید.

نکته متمایزی که در اینجا مطرح می شود این است که اطلاعات در فضای مجازی ثبت می گردد و خطای آن نسبت به اطلاعات ردوبدل شده در شلوغی یک داروخانه معمولی، به شدت کاهش می یابد. شما هر زمانی که بخواهید می توانید، روش مصرف، ترکیبات و دیگر موارد را خوانده و بررسی کنید.

نکته دیگر بحث امکان مقایسه محصولات است. شما هر محصول بدون نسخه ای که به آن احتیاج دارید را می توانید به آسانی با یکدیگر مقایسه کنید. به طور مثال یک کرم مرطوب کنندهرا در برندها، حجم ها، تنوع پوستی و… می توانید مقایسه نموده و با خواندن اطلاعات جامع پیرامون آنها، بهترین آن را برگزینید.

چه محصولاتی به فروش می رسند؟

 

با توجه به محدودیت های نسخه های پزشکان، تا به این جای کار تنها می توان در داروخانه های اینترنتی، محصولات بدون نیاز به نسخه را به فروش رساند. انواع ممتاز این داروخانه ها تمامی مکمل های دارویی، محصولات آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی، محصولات مادر و کودک و… را در انواع مرغوب با امکان مشاوره آنلاین، بازگرداندن محصول و مشاوره حین استفاده، ارائه می دهند.

نکته مهم، ارسال های رایگان:

شاید بتوان گفت که ارزشمندترین جنبه فروشگاه های اینترنتی به طور کلی، بحث کم شدن ترددهای پردردسر شهری است. شما در محل کار خود هم می توانید محصولات دلخواه خود را با یک مشاوره عالی، انتخاب و به وسیله پیک رایگان اکثر داروخانه های اینترنتی، تحویل بگیرید.

خانم های خانه دار و بچه دار، افراد شاغل و افرادی که در برخی شهرستان ها از برخی دسترسی ها محرومند، از عمده طرفداران داروخانه های اینترنتی هستند.

امروزه با توجه به اعتباری که کاربران به یک فروشگاه می دهند، شما با یک سرچ ساده می توانید به بهترین داروخانه اینترنتی پیرامون خود دست یابید. داروخانه ای که محصولاتی کامل با اطلاعاتی تکمیل و همراه با تخفیفات و جشنواره ها داشته باشد، باعث رضایت حداکثری مشتریان می شود.

برخی داروخانه های اینترنتی چون داروخانه آنلاین مثبت سبز در کنار تمام ویژگی های تایید شده این فضا، به یک مجله پزشکی معتبرنیز مجهز است که در کنار فعالیت اصلی، به هموطنان اطلاعات به روز شده در تمام زمینه های پر جست و جو را به زبانی ساده داده و محصولات مرتبط با آن را معرفی می کند.

منبع: https://mosbatesabz.com

وبگردی
Copyright 2007 - 2019