تماس با مدیر
دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹


انفجار پژو با شلیک گلوله ؛ تفریح پسران مرفه یزدی + عکس

انفجار پژو با شلیک گلوله ؛ تفریح پسران مرفه یزدی + عکس

آتی نیوز :مدتی است که فیلمی از سه جوان یزدی از طریق بلوتوث دست به دست می چرخد که حکایت از تفریح این سه با استفاده از یک کلت دارد. در فیلم جذابیت هایی که این اسلحه برایشان دارد و دوست دارند ببینند که قابلیت های این اسلحه تا چه حد است دیده می شود و صدای هیجانزده آنها حاکی از نوعی شوق درونی آنهاست.
در فیلم نشان داده می شود که چطور این سه جوان شادی و هیجان خودشان را از پرکردن اسلحه و شلیک گلوله به سمت شیشه جلوی یک اتومبیل پژو که ظاهراً برای خودشان هم هست بروز می دهند. اما لحظاتی بعد و پس از شلیک دو گلوله به شیشه جلو آنها آماده کاری خطرناک می شوند.

 

 

براساس این گزارش در فیلم می بینید که این چندجوان سعی دارند از خودرو فاصله بگیرند که مبادا موج انفجار آنها را مصدوم کند. لحظاتی بعد با شلیک گلوله سوم به مخزن گاز خودرو اوج صدای هیجانزده آنها را می توان شنید. آنها همچنان از این موضوع واهمه دارند که نکند صدای شلیک گلوله یا انفجار باعث شود که پلیس متوجه آنها شود و آنها را بگیرد.
گرچه مشخص نیست مالک این خودرو کیست و در عین حال به نظر می رسد که این سه سلاح را به سمت شخصی نشانه نمی روند اما این کار خطرناک می تواند ناشی از نبود اماکنی برای تخلیه هیجان نوجوانان و جوانان در به کارگیری سلاح گرم باشد.
آتی نیوز در حال بررسی موضوع از طریق مراجع انتظامی و قضایی در منطقه احتمالی براساس لهجه این سه جوان است. به هرحال حتی اگر بپذیریم که این سه همانطور که در جملاتشان شنیده می شود از بیمه بودن خودرو اطمینان دارند اما مشخص نیست با چه هدفی این انفجار را رقم می زنند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019