تماس با مدیر
جمعه, ۳ فروردین , ۱۳۹۷


امیر نوری بازیگر مشهور ایرانی روی تخت بیمارستان + عکس

امیر نوری بازیگر مشهور ایرانی روی تخت بیمارستان + عکس

امیر نوری

امیر نوری که پایش آسیب دیده بود، این عکس را که در بیمارستان است در اینستاگرام منتشر کرد.

امیر نوری بازیگر مشهور ایرانی روی تخت بیمارستان + عکس

امیر نوری بازیگر مشهور ایرانی

نوری بازیگر اهل ایران است.

امیر نوری در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۶۵ در شهر تهران متولد شد. وی از سال ۱۳۷۲ و زمانی که نه ساله بود بازیگر شد اما بینندگان تلویزیونی با او در سال ۱۳۸۰ و سریال یادداشت‌های کودکی و پس از آن در بدون شرح آشنا شدند.

نامش امیر است، فامیلش نوری، در خانواده‌ای بزرگ شده که پدرش یک کارمند ساده بود و مادرش مانند خیلی از مادران ایرانی، بانویی کدبانوست و غمخوار فرزندانش.

«امیر نوری» از جمله بازیگران طنز ایران است که با وجود سن کم نامش در وادی طنز ایران به یادگار خواهد ماند. هنوز خیلی از ایرانی‌ها بازی‌هایی که وی در نوجوانی ایفا می‌کرد را به یاد دارند.  به قول خودش عمر چقدر زود می‌گذرد.

شاید هنوز خیلی‌‌ها امیر را در کوچه و خیابان می‌بینند تصورشان از او همان نوجوان ۱۴، ۱۵ ساله سریال‌های تلویزیونی است، اما حالا امیر از لحاظ بازیگری بسیار پخته‌تر شده و همچنین با مطالعات زیادی که داشته، سعی کرده نقش خود را بهتر از قبل ایفا کند که همین‌طور هم شده است.

نوری بازیگر طنز سینما و تلویزیون چندی پیش به منطقه ای در فلوجه عراق رفته است با انتشار عکسی از خود نوشت :

این عکس برای این سفر نیست، برای نمایشگاه کتاب غرفه مدافعان حرم بود.

اقای مسعودی تو این سفر نیستن

من نه بخاطر عراق نه سوریه نه پول نه عکس نه کار نه مطرح کردن خودم نه برای سیاست نه تبلیغات نه یخچال نه کولر نه… فقط فقط بخاطر ایران و مردمم آمدم،آمدم که از طرف مردم به مدافعان خسته نباشید بگم و دستشون و ببوسم.

اینجا دفاع کردن بهتر از اینه که تو ایران اینکار و بکنیم.

صفحه اجتماعی امیر نوری


وبگردی
Copyright 2007 - 2017