تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۷


امیر جعفری و مازیار فلاحی و همسرانشان در ویتامین ث

امیر جعفری و مازیار فلاحی و همسرانشان در ویتامین ث

برنامه «ویتامین 3» این هفته مساله محیط زیست را زیر ذره بین می برد و هفته آینده به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) به موضوع جوانان و ازدواج می پردازد.

این برنامه صبحگاهی که از شنبه تا پنجشنبه با اجرای علی ضیا پخش می شود در روزهای آینده چند نفر از افراد مرتبط با موضوع محیط زیست را به استودیو دعوت می کند و با آنها هم صحبت می شود.

علی زاهدی، تهیه کننده ویتامین 3 ضمن اعلام این خبر به جام جم گفت: روز گذشته محمد جواد محمدی زاده، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مقابل یک جنگلبان قرار گرفت و بینندگان شاهد بحث و گفت وگوی این دو نفر بودند. هر یک از این افراد نکاتی را درباره محیط زیست گفتند که آن یکی درباره اش اطلاعاتی نداشت و در مجموع مکالمه جذابی شد.

 

ازدواج جنگلبان و فارغ التحصیل محیط زیست
وی با اشاره به رسم برگزاری مراسم عروسی در آخر هفته توضیح داد: این پنجشنبه دو مراسم عروسی با حضور دو عروس و دو داماد خواهیم داشت که حرفه این زوج های جوان با محیط زیست مرتبط است. مثلایک مرد جنگلبان با یک خانم فارغ التحصیل رشته محیط زیست ازدواج کرده است.

 

تهیه کننده ویتامین 3 درباره دیگر مهمان های برنامه گفت: اعضای گروه کوهنوردی که زباله های کوه را جمع می کنند در برنامه ما حاضر خواهند شد. فرد مبتکری که دستگاه آب شیرین کن درست می کند نیز از دیگر مهمانان است. مهمان دیگر برنامه نیز کسی است که رودخانه ها را لایروبی می کند. پروفسور کردوانی که در زمینه محیط زیست صاحب نظر است نیز در روزهای آینده به برنامه می آید و از فعالیت هایش سخن می گوید.

وی با اعلام این خبر که هفته آینده سه مراسم عروسی در ویتامین 3 برگزار می شود اظهار کرد: اکنون در جستجوی عروس و داماد های کم سن و سال و بسیار جوان هستیم که امیدواریم زودتر آنها را پیدا کنیم. برای شاهدان عقد هم گزینه های متعددی از هنرمندان را در نظر داریم که هنوز قطعی نشده است. مثلاممکن است امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر شاهد عقد شوند. شاید هم مازیار فلاحی و همسرش به برنامه بیایند.

 

زاهدی از تدارک یک ویژه برنامه باشکوه برای روز نیمه شعبان خبر داد و گفت: در این ویژه برنامه ده زوج عروس و داماد را به استودیو خواهیم آورد و در کنار هم آغاز زندگی شان را جشن می گیریم. این برنامه شاید آخرین اجرای ویتامین 3 با گروه ما باشد. البته یک احتمال دیگر هم وجود دارد که ما تا اول ماه رمضان اجرا داشته باشیم و بعد از آن با بینندگان خداحافظی می کنیم.
وی از بروز اتفاقی جالب در جریان پخش ویتامین 3 خبر داد و تاکید کرد: چندی پیش پیرمردی را از سرای سالمندان کهریزک آورده بودیم که بسیار خوش اخلاق و باصفا بود.

او در برنامه از تنهایی اش گلایه کرد و توضیح داد خانواده اش او را رها کرده اند. بعد از پخش این برنامه دختر خانمی تماس گرفت و گفت من هم مادر پیری دارم و می خواهم این آقا را برای مادرم خواستگاری کنم. هم اکنون این زن و مرد سالخورده با هم ازدواج کرده اند و مرد علاوه بر همسر، سه فرزند و دو نوه جدید را در کنار خودش می بیند. به گفته زاهدی، این عروس و داماد سالخورده بزودی مهمان ویتامین 3 می شوند و از زندگی جدیدشان با مردم سخن می گویند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017