تماس با مدیر
شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۹


امشب پایان مهلت ثبت‌نام کنکور ۹۳

امشب پایان مهلت ثبت‌نام کنکور ۹۳

ثبت‌نام کنکور ۹۳

امشب پایان مهلت ثبت‌نام کنکور ۹۳

امشب پایان مهلت ثبت‌نام کنکور

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سراسری سال 1393 به منظور پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و بین‌الملل دانشگاه‌‌ها و مؤسسات آموزش عالی و همچنین متقاضیان تحصیل در آن دسته از کد رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های آزاد اسلامی که پذیرش در رشته‌های مذکور بر اساس آزمون صورت می‌پذیرد، امشب به پایان می‌رسد.

ثبت‌نام در دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی و دانشگاه فرهنگیان از ساعت 14 روز شنبه 16 آذر ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده است و در ساعت 24 امروز (شنبه 24 آذر سال 1392) پایان می‌پذیرد.
تا ساعت 8 صبح امروز سه‌شنبه 26 آذر 1392 تعداد 835 هزار و 199 داوطلب در آزمون سراسری سال 1393 ثبت‌نام کرده‌اند و به تمام داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند اکیداً توصیه می‌شود که در فرصت باقی مانده پس از پرداخت وجه ثبت‌نام از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و دریافت اطلاعات کارت اعتباری ثبت‌نام نسبت به دریافت دفترچه راهنما از سایت و مطالعه دقیق آن اقدام و حداکثر تا ساعت 24 امروز به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام اقدام کنند.

بدیهی است پس از تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام کد 7 رقمی و یک کد پیگیری 16 رقمی به هر داوطلب توسط سیستم داده می‌شود که این نشانگر این است که ثبت‌نام متقاضی به درستی انجام شده است.

مشاهده و کنترل اطلاعات تقاضانامه داوطلبانی که در آزمون سراسری 1393 ثبت‌نام کردند و دارای شماره پرونده و کد پیگیری  16 رقمی هستند از روز شنبه سوم اسفند ماه  1392 تا روز سه‌شنبه 16 اسفند ماه سال 1392 از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور امکان‌پذیر خواهد بود لذا داوطلبان لازم است در مهلت تعیین شده یعنی از 3 تا 6 اسفند سال 1392 با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

براساس این گزارش، کد سوابق تحصیلی داوطلبانی که دیپلم خود را در سال 1384 و بعد از آن دریافت کرده‌اند، در پایگاه اینترنتی وزارت آموزش و پرورش در قسمت مربوط به سوابق تحصیلی وجود دارد که می‌توانند مشخصات خود را مشاهده کنند و اگر این مشخصات مورد تأیید آنان نبود می‌توانند در همان آدرس اینترنتی نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند که پس از دریافت اطلاعات و تأیید آموزش و پرورش به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
این داوطلبان می‌توانند از روز شنبه 3 اسفند تا سه‌شنبه 6 اسفند 1392 با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور با تکمیل تقاضانامه نسبت به ثبت‌نام در آزمون سراسری سال 1392 اقدام کنند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019