تماس با مدیر
جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷


اقدام بازیکن تیم ملی ایران بعد از گل زدن به لبنان+عکس

اقدام بازیکن تیم ملی ایران بعد از گل زدن به لبنان+عکس

پیشرفت پرس- مطهره واعظی پور: امید عباسی آتش نشان فداکاری که در خاطر تک تک ایرانیان زنده است مردی که قالیباف بر تابوتش بوسه زد و گفت:” این شهید مایه افتخار همه همکاران ما در مجموعه شهرداری تهران و به خصوص سازمان آتش نشانی است.” امشب در ورزشگاه آزادی به عنوان قهرمان ملی معرفی شد.

یاد قهرمانی این جوان فداکار ایرانی در زیباترین لحظه دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و لبنان و در زمان ثبت اولین گل ایران به حریف خود در قاب تلویزیون اشک شوق هزاران ایرانی را با قدردانی و تحسین همراه کرد.

سه شنبه شب و درحضور دهها هزار تماشاگر پرشور، محمدرضا خلعتبری زننده گل اول ایران ، پیراهن سفید تیم ملی را به دوربین نشان داد که بر روی آن نوشته شده بود ” قهرمان ملی امید عباسی” در این لحظه میلیون ها ایرانی با افتخار و غرور از این جوان قهرمان و فداکار یاد کردند و از اینکه در خلال شور و هیجان یک بازی ملی یاد و خاطره از جان گذشتگان فراموش نشده و ملی پوشان کشورشان از آتش نشان فداکار ، به شایستگی یاد کردند ابراز رضایت کردند و تا دقایقی مداوم دست از تشویق برنداشتند.

امید عباسی آتش نشان جوانی که در نهایت فداکاری و عشق برای نجات جان یک کودک زندگی خود را هدیه کرد و اعضای بدنش نیز امید به حیات را به چند انسان تقدیم کرد در لحظه حمله جانانه بازیکنان تیم ملی به دروازه لبنان، برای لحظه ای که در تاریخ ثبت خواهد شد یاد میلیون ها بیننده را با عشق و فداکاری گلباران کرد.

امید عباسی کسی است که شهردار تهران در صحبت هایش عنوان کرد:” پدر و مادر شهید عباسی با رزق حلال و تربیت درست این امانت خدا را این گونه به او باز گرداندند. همه ما در مجموعه شهرداری شما را – پدر و مادر شهید عباسی- مایه افتخار می دانیم و هیچ وقت شهید امید عباسی را از یاد نخواهیم برد.”

او یک قهرمان ملی است چه در بازی زندگی و مرگ و چه در بازی جوانمردانه فوتبال، نام امید عباسی تا ابد در ذهن همه ایرانیان گلباران و زنده است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017