تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۷ تیر , ۱۳۹۸


اقدام احمقانه این دختر جوان برای جلب توجه نامزدش +عکس

اقدام احمقانه این دختر جوان برای جلب توجه نامزدش +عکس

این دختر 33 ساله در اقدامی احمقانه و عجیب برای جلب توجه نامزدش او را با قطره چشم مسموم کرد.

یک دختر 33 ساله پنسیلوانیایی برای اینکه توجه نامزدش را به خود جلب کند مدت سه سال او را با قطره چشمی مسموم کرد و همین امر باعث میشود او مجبور باشد باقی عمرش را در زندان بگذراند.
“ویکی میلز” در بازجویی اش در اداره پلیس اعتراف کرده است که مدت 3 سال قطره چشم را در آب آشامیدنی نامزدش میریخته . او گفته است از سال 2009 تا کنون بیش از 12 بار قطره استریل چشمی که برای رفع قرمزی چشم مصرف میشود در آب خوراکی نامزد 45 ساله اش “ترونی ادگار” ریخته است تا بدینوسیله نظر نامزدش را به خود جلب کند.

این مرد نگ.ن بخت سالها احساس مریضی میکرد و از علائم بیماری وی حالت تهوع، فشار خون و مشکلات تنفسی بود اما هرگز علت بیماری وی کشف نشد تا اینکه یک پزشک بعد از انجام معاینات و آزمایشات متوجه شد مقداری “تترا هیدرو زولین” که در قطره های چشمی استفاده میشود در نمونه خون او وجود دارد که این مقدار از نظر کارشناسان بسیار بالا بود  و حتی ممکن بود منجر به مرگ این مرد شود.
به گفته وکیل این خانم  او قصد کشتن نامزدش را نداشت بلکه میخواست توجه بیشتری از سوی ببیند.
وی اکنون با وثیقه 7500 دلاری آزاد است و دادگاه رسیدگی به پرونده او همچنان ادامه دارد .پیش بینی میشود دادگاه برای او حبس ابد و بیش از 300 هزار دلار جریمه در نظر گیرد

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019