تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۶ آذر , ۱۳۹۹


افشای رابطه جنسی سلمان رشدی با یک دختر جوان

افشای رابطه جنسی سلمان رشدی با یک دختر جوان

افشای رابطه جنسی سلمان رشدی با یک دختر جوان
روزنامه انگلیسی دیلی میل در این زمینه به 4 بار ازدواج سلمان رشدی با برخی مدل های انگلیسی اشاره کرد و از افشای روابط دختری 30 ساله با نامبرده در فضای اینترنت خبر داد. «دوراح رز» در صفحه فیس بوک خود ضمن انتشار برخی پیام های مبتذل مبادله شده میان وی و رشدی، از تهدید شدن دراین باره توسط رشدی خبر داده است.

به گزارش ایران ناز به نقل از  دیلی میل، سلمان رشدی که عمده شهرتش را نه به دلیل نویسندگی بلکه به دلیل داشتن روابط اخلاقی و داستان هایی که پیرامون زندگی شخصی اش وجود دارد به دست آورده است، اخیرا پس از داشتن روابط غیراخلاقی با یک دختر جوان که به دلیل روابط غیراخلاقی با مردان شهره است، با وی درگیری لفظی پیدا کرده است.

 
رشدی 64 ساله پس از آن که با دوراح رز قرار گذاشت و با وی پیام های غیراخلاقی رد و بدل کرد، اکنون با وی دچار مشکلاتی شده و این مشکلات حتی منجر به بروز جنگ لفظی میان دو طرف شده است. این در حالی است که این جنگ لفظی حتی به رسانه ها نیز کشیده شده است. رز از رشدی به عنوان انسانی بی ادب که چندین بار نامه خشونت آمیز ارسال کرده یاد می کند».

به نوشته روزنامه انگلیسی، «این دختر 30 ساله مدعی است رشدی مدتی با وی در ارتباط بوده اما سپس با تهدید، خواستار قطع این روابط شده است. رز می گوید من نمی توانم ببینم زندگی من این گونه نابود شده و ساختن آن برایم بسیار مشکل است.ایران ناز،  رشدی تاکنون 4 بار ازدواج کرده و همسران وی تماما مدل بوده اند. یکی از نزدیکان رشدی می گوید وی اکنون با هیچ زنی ارتباط ندارد اما او خود سکوت کرده است».

وبگردی
Copyright 2007 - 2019