تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹


افشاگری بازیگر فیلم اهانت‌آمیز به ساحت پیامبر (ص)

افشاگری بازیگر فیلم اهانت‌آمیز به ساحت پیامبر (ص)

بازیگر فیلم اهانت‌آمیز به ساحت پیامبر اكرم(ص) در مصاحبه‌ای اعلام كرد، تمامی بازیگران این فیلم فریب داده شده‌اند و كارگردان فیلم برای آنچه مرتكب شده، باید در محضر خدا پاسخگو باشد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با گذشت چند روز از انتشار بخش‌هایی از فیلم توهین‌آمیز «برائت از مسلمانان» در سایت یوتیوب كه واكنش‌های شدید مسلمانان در سراسر جهان را در پی داشت، نشریه هالیوود ریپورتر با یكی از بازیگران اصلی این فیلم به گفت‌وگو پرداخت.
«كیندی لی گارسیا» كه در ویدیوی 14 دقیقه‌ای موجود در یوتیوب نقش مادر دختر 12 ساله‌ای را كه قرار است با پیامبر اسلام (ص) ازدواج كند، ایفا می‌كند، در این مصاحبه صریحا اعلام كرد، هیچ نامی از پیامبر (ص)‌ در این فیلم نبرده و این بخش‌ها بدون اطلاع بازیگران در مرحله‌ی پس از تدوین به فیلم اضافه شده است.
او با اشاره به اینكه پس از حوادث پیش آمده در پی نمایش بخش‌هایی از این فیلم توهین‌آمیز، شغل اصلی‌اش ـ نگهداری كودك ـ را كه تنها منبع درآمدش بوده از دست داده اظهار كرد، تمامی بازیگران قرار بود در پروژه‌ای به نام «جنگجویان صحرا» بازی كنند كه شخصی به نام «سام باسیلی» مسئول امور مالی و جذب بازیگر در آن بود.
وی بدون اشاره به نام سازندگان فیلم، به حضور نام‌های بزرگ در سمت كارگردان و تهیه‌كننده در این پروژه‌‌ی فیلم اشاره كرد، اما نویسنده‌ی فیلمنامه را فردی به نام «سام باسیلی» معرفی كرد كه سه دستیار داشته كه دو تن از آن‌ها افراد مشهوری هستند.
«گارسیا» همچنین با اشاره به این نكته كه از نگاه او تمام بازیگران فیلم فریب داده شده‌اند، گفت: دیالوگ‌هایی روی بخش‌هایی كه من در فیلم صحبت كرده‌ام گذاشته شده كه من هیچ اطلاعی از آن‌ها ندارم و این یك عمل نفرت‌انگیز است. من نسخه اصلی دیالوگ‌های فیلم را در اختیار دارم و صحبت‌هایی كه از طرف من در فیلم به نمایش درآمده، حرف‌هایی نیست كه من گفته باشم و این حتی صدای من هم نیست.
گارسیا همچنین اظهار كرد: صبح روزی كه اعتراضات در لیبی آغاز شد، با «باسیلی» تماس گرفتم و از او درباره‌ی این كار توضیح خواستم. اما او در پاسخ گفت كه به دنیا بگویم من (گارسیا) بی‌گناه هستم. او هنگام ساخت فیلم مدعی شد یك مصری است، اما اكنون می‌گوید یك اسرائیلی است كه هدف از این كارش را خسته شدن از اقدامات مسلمانان افراطی اعلام كرده است!
وی همچنین به این نكته اشاره كرد كه فیلم «بی‌گناهی مسلمانان» قرار بود به مدت دو ساعت ساخته شود و هنوز ساخت فیلم به پایان نرسیده و بخشی كه در یوتیوب موجود است، صحنه‌هایی از بخش اول فیلم است.
گارسیا در خاتمه به این مساله اشاره می‌كند كه به او گفته شده بود فیلمی كه در آن در حال بازی است، «جنگجویان صحرا» نام داشته و به زندگی سربازان صحرانشین در 2000 سال قبل می‌پردازد.
چگونگی تولید این فیلم توهین‌آمیز و سخیف هنوز معلوم نیست. اما سام باسیل در مصاحبه‌ی تلفنی با “وال استریت ژورنال” خود را یک واسطه اسرائیلی- یهودی فعال در فروش و خرید مسکن معرفی كرده که با جمع‌آوری 5 میلیون دلار از ده‌ها یهودی آمریکایی این فیلم اهانت‌آمیز نسبت به ساحت پیامبر اسلام (ص) را در کالیفرنیا ساخته است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019