تماس با مدیر
جمعه, ۱۳ تیر , ۱۳۹۹


افزایش وام ضروری بازنشستگان کشوری

افزایش وام ضروری بازنشستگان کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش وام ضروری به بازنشستگان کشوری خبر داد و گفت: سال آینده به تعداد بیشتری از بازنشستگان وام ضروری ۱.۵ میلیون تومانی پرداخت خواهد شد.
ایسنا: ایراندخت عطاریان در حاشیه بازدید اسدالله عباسی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر 60 هزار بازنشسته وام ضروری دریافت کرده اند که مبلغ آن یک میلیون و 500 هزار تومان بوده است.

وی تصریح کرد: یک میلیون و 200 هزار نفر از کارمندان دولت و همچنین سه میلیون و 200 هزار بازنشسته 76 صندوق بازنشستگی هستند و تا کنون باید برای دریافت مطالبات و همچنین تمامی امور و استردادهای خود به سازمان مراجعه می کردند اما از این پس با افتتاح سامانه جامع شاغلین تمامی کارها و انتقال به صورت الکترونیکی انجام می شود و دیگر نیازی به مراجعه به سازمان بازنشستگی وجود ندارد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: تا به امروز یک هزار و 830 میلیارد تومان از مطالبات بازنشستگان کشوری ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری پرداخت شده است و همچنین در حال حاضر دو میلیون و 300هزار نفر از بازنشستگان و خانواده های آنها تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند.

وی افزود: تا کنون 420 هزار نفر از بازنشستگان کشوری به مراکز زیارتی و سیاحتی در قالب طرح در خانه نمانیم اعزام شدند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019